Nejlepší odpovědi z Quory si můžete stáhnout jako knihu v PDF

Sociální síť Quora věnovaná otázkám a odpovědím na ně se o své přední uživatele pečlivě stará. Kromě věcí jako jsou speciální trička či odznaky pro ně v minulém roce vydala také knihu s jejich nejlepšími odpověďmi z let 2010 až 2012, kterou si nyní s mírným zpožděním může stáhnout každý.

Kniha rozhodně nemá být jen jednoduchá zábava a na jejích 400 stránkách se dozvíte spoustu nových věcí o světě, takže výsledkem by mělo být poměrně zajímavé počtení. Quora ji nabídla ke stažení svém blogu a stovka otázek je rozdělena do témat, která zahrnují jídlo, vzdělání, mezinárodní otázky, právo, rady do života, literaturu, hudbu, kariérní otázky, vědu, filmy, politiku, život ve vězení, sport, technologie, ženy, Spojené státy, pracovní rady a osobní zážitky.

Pokud se ptáte po konkrétních otázkách, které jsou v knize obsaženy, odpověď pochopitelně najdete přesně pod touto otázkou přímo na Quoře. Je poměrně známým faktem, že návštěvníkům Quory svůj čas nezřídka věnují i celebrity nebo kapacity v oboru. Přejeme příjemné počtení.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Český YouTube Fest jde do finále, ode dneška můžete hlasovat

Třetí ročník Českého YouTube Festu, který pořádají OSA a Bandzone.cz ve spolupráci s českým Googlem, míří do finále. O vítězi teď rozhodnou uživatelé YouTube, kteří mohou pro své favority hlasovat od dnešního dne až do 10. června. Vybírat můžete z patnácti finalistů, o nichž rozhodla odborná porota v čele se skupinou Lucie.