Nejkreativnější facebookové příspěvky podle lidí z nejkreativnějších agentur

Pokud máte cokoliv společného s marketingem na Facebooku, tenhle zdroj inspirace prostě nesmíte minout. Šéfové z několika předních digitálních agentur jako je naše oblíbená Droga5 nebo Barton F. Graf 9000 založili jednoduchou stránku, kde sdílejí ty nejlepší facebookové příspěvky včetně jejich statistik a krátkého osobního komentáře. A je to vážně super podívaná.

Stránku najdete na adrese Newsfeeder.com a samozřejmě také na Facebooku. Zatím funguje poměrně krátce, ale pokud udrží dosavadní tempo, mohla by se do budoucna stát neocenitelným zdrojem nápadů a srovnání. Na stránce je také odkaz vedoucí na Facebook Studio, kolekci nejzajímavějších kampaní vybíraných přímo sociální sítí, která je partnerem projektu. Kromě toho web propaguje také soutěž The One Show.

Při pohledu na vybrané příspěvky je zřejmé to, co si hodně lidí dlouho nechtělo připustit. K vytváření něčeho podobného vám rozhodně nebude stačit jeden student brigádník za pár tisíc měsíčně. Za většinou příspěvků je vidět práce profesionálů, vysoká míra aktuálnosti a připravenosti a samozřejmě silný vizuál.

Via AL

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook #F8 den první: video, kam se podíváš, napumpovaný Messenger a Internet of Things

Před pár hodinami skončil první den konference určené pro všechny marketéry a developery největší sociální sítě Facebook – F8. Přímo v San Francisku se jich sešlo přes 2500. Veledůležitou akci o budoucnosti sítě si nenechali ujít ani stratégové Adam Špina a Juraj Horný ze společnosti Triad Advertising. Podívejte se na konferenci jejich očima. Jaké novinky si pro nás Facebook přichystal a z čeho bude mít Google brzy kocovinu?
Přečtěte si více

Video: Když se kluk z Facebooku zamiluje do holky z Twitteru

Ne náhodou se tomuto videu na internetu přezdívá "Twitbook proposal". Jon Park a Genevieve Wong se v posledních dnech stali miláčky příznivců obou sociálních sítí a důkazem, že k jejich vzájemnému propojení nemusí sloužit jen automatické repostování a různá tlačítka.
Přečtěte si více

To nejlepší na českém Twitteru určí anketa Tweet roku 2013

Český Twitter si nedávno sáhl na metu 150 tisíc uživatelů a dál dynamicky roste. Jeho uživatelé ovlivňují dění na dalších sociálních sítích i v reálném životě. I proto dnes oficiálně startuje anketa Tweet roku 2013, která odhalí to nejlepší, co se u nás za uplynulý rok v této sociální síti urodilo.