Nejkreativnější facebookové příspěvky podle lidí z nejkreativnějších agentur

Pokud máte cokoliv společného s marketingem na Facebooku, tenhle zdroj inspirace prostě nesmíte minout. Šéfové z několika předních digitálních agentur jako je naše oblíbená Droga5 nebo Barton F. Graf 9000 založili jednoduchou stránku, kde sdílejí ty nejlepší facebookové příspěvky včetně jejich statistik a krátkého osobního komentáře. A je to vážně super podívaná.

Stránku najdete na adrese Newsfeeder.com a samozřejmě také na Facebooku. Zatím funguje poměrně krátce, ale pokud udrží dosavadní tempo, mohla by se do budoucna stát neocenitelným zdrojem nápadů a srovnání. Na stránce je také odkaz vedoucí na Facebook Studio, kolekci nejzajímavějších kampaní vybíraných přímo sociální sítí, která je partnerem projektu. Kromě toho web propaguje také soutěž The One Show.

Při pohledu na vybrané příspěvky je zřejmé to, co si hodně lidí dlouho nechtělo připustit. K vytváření něčeho podobného vám rozhodně nebude stačit jeden student brigádník za pár tisíc měsíčně. Za většinou příspěvků je vidět práce profesionálů, vysoká míra aktuálnosti a připravenosti a samozřejmě silný vizuál.

Via AL

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Indiegogo: Úspěšný rok pro crowdfunding, více peněz za kratší čas

Je dost možné, že na rok 2012 se bude vzpomínat jako na rok, kdy se naplno rozjel crowdfunding. Alespoň soudě podle dat Indiegogo (ale i Kickstarteru), jedné z nejznámějších platforem pro nový způsob financování projektů. Kampaně probíhající na Indiegogo byly loni častěji úspěšné, dařilo se jim vybírat více peněz a celkově k tomu potřebovaly méně času.