Nabitý Social Marketers Summit je tu, registrace končí zítra

I poslední dva dny se registrace rozhodně vyplatí, a to nejen s ohledem na obsah konference – kdo se registruje dnes, získá last minute slevu 15 procent, zítra se pak bude možné ještě ucházet o poslední místa se slevou 10 procent. Stačí zamířit na www.socialsummit.cz a projít jednoduchou registrací.

Mezi řečníky najdete například Danae Ringelmann z fundraisingové služby Indiegogo, která byla vyhlášena jednou z top 50 žen inovátorek v technologiích, a dorazí také David Orlic ze švédské agentury Volontaire, která letos rozčeřila vody Twitter marketingu vysoce oceňovanou kampaní Curators of Sweden. Své zastoupení ale budou mít i značky jako KLM, Nike či AVG a z domácích es se můžete těšit na Honzu Řežába ze Socialbakers nebo čísly až po zuby vyzbrojeného Tomáše Čupra, zakladatele Slevomatu.

Social Marketers Summit začíná ve středu 31. října v 9:00, své insignie si můžete vyzvednout od 8:30. Místem konání je Bio Oko, Františka Křížka 15, Praha 7. Čekají vás hned čtyři bloky: Money Earned, Money Saved, Analytics a Back to Czech. Nedílnou součástí bude i tentokrát vydatná afterparty v Harley’s.

A jestli jste snad zapomněli, jaká skvělá akce to byla před rokem, připomeňte si naše shrnutí nebo se rovnou podívejte na videozáznam všech přednášek. I letos se vynasnažíme ze zajímavých řečníků vytěžit pro Česko maximum a nalákáme je k rozhovoru do našeho sklepa, stejně jako v minulém roce Eda RobinsonaNeila VidyarthiLauren DuganIgora BeukeraTiaga Luze.

Partnery konference jsou Media Factory, brandzfriendz, Nydrle Digital, Scholz & Friends, Kofola, MarkethingMarketing&Media, Design portál, AmCham, GH-Networks a JetMedia. Speciálními partnery jsou Best Western Majestic Plaza, EkoKom a WineStory.