Na LinkedIn nyní můžete sledovat zajímavé osobnosti

Nový LinkedIn Influencer Program umožňuje sledovat řadu známých osobností, mimo jiné třeba oba kandidáty na amerického prezidenta, a to i bez toho, aby musely potvrzovat přidání do kontaktů a jakýkoliv profesní vztah.

Tak trochu po vzoru Twitteru, kruhů na Google+ a tlačítka Subscribe na Facebooku umožnil LinkedIn v rámci svého nového Influencer Programu sledovat příspěvky známých osobností bez toho, abyste byli jejich přímými kontakty. Možnost vysílat takto do světa své myšlenky ale nebude mít zdaleka každý – osobností, které jsou do Influencer Programu zařazeny a ostatní uživatelé je budou moci sledovat, je jen kolem 150. Patří mezi ně například Barack Obama a Mitt Romney, guru psychologie Tony Robbins, zakladatel Virgin Group Richard Branson, šéf LinkedIn Jeff Weiner, britský premiér David Cameron, šéf Search Engine Land Danny Sullivan a mnoho dalších.

Přestože LinkedIn nehodlá svůj Influencer program demokratizovat po vzoru ostatních sítí, kde si své publikum může vybudovat opravdu každý, kdo má co říci, chce všem uživatelům umožnit se o členství v programu alespoň ucházet. Přihláška je k dispozici zde a sociální síť plánuje seznam osobností rozšířit někdy během příštích měsíců. Osobnosti budou v rámci programu publikovat nejen běžný obsah ve formě statusů a odkazů, ale i vlastní delší a obsáhlejší pojednání se vztahem k profesionálnímu životu, ať už v textové formě nebo jako videa.

Via LinkedIn

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook se do roku 2017 scvrkne, tvrdí studie

Studie dvou PhD studentů z univerzity v Princetonu tvrdí, že Facebook mezi roky 2015 a 2017 ztratí 80 procent své uživatelské základny. Vychází z epidemiologického modelování chování sociálních sítí, které se v minulosti podobalo nástupu a ústupu velkých epidemií nemocí.