Na Facebooku nyní najdete i historii svého vyhledávání

Facebook začal během pátku postupně zpřístupňovat svým uživatelům novou funkci – správu provedených vyhledávacích dotazů. Během několika týdnů se každý bude moci podívat, co na Facebooku vyhledával, a tuto historii bude také moci moderovat nebo kompletně smazat.

Zajímá vás, co jste poslední dobou nebo třeba před rokem vyhledávali na Facebooku? S přidáním historie vyhledávání do sekce “Záznamy o aktivitách” na profilech uživatelů se brzy budete moci podívat. A nejen to. Stejně jako u ostatních položek v Activity Logu vám Facebook umožní jednotlivé položky v historii vyhledávání mazat a smazat budete moci také historii jako celek.

Historie vyhledávání v Activity Logu

Do svého přehledu o všech aktivitách v rámci sociální sítě (v anglické verzi Activity Log) se dostanete přes svůj profil Timeline. Tlačítko pro přístup naleznete vpravo nahoře, hned pod cover fotografií. Zde pak stačí v nabídce opět vpravo nahoře zvolit položku Search nebo Vyhledávání, pokud chcete zobrazované aktivity omezit jen na tento typ obsahu.

Activity Log na profilu Timeline

Pokud tuto položku prozatím v nabídce nemáte, nezoufejte, sociální síť začala s jejím zpřístupňováním pro uživatele teprve v pátek a ohledně její aktivace pro všechny se hovoří v řádu několika týdnů. V takovém případě tedy počkejte několik dní a poté přehled o aktivitách zkontrolujte znovu. A pokud jste snad o existenci celé této sekce dosud neměli tušení, vězte, že to rozhodně může být užitečný pomocník.

Via FB

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Známe vítěze Českého YouTube Festu 2013

Třetí ročník Českého YouTube Festu, pořádaný organizací OSA a serverem Bandzone.cz ve spolupráci s českým Googlem, má své vítěze. Svými hlasy o nich rozhodli samotní uživatelé YouTube. Absolutním vítězem se stala formace IAN se skladbou Mom´n´Dad a hned pět interpretů se díky soutěži předvede na letních hudebních festivalech.