Million Dollar Homepage je zpět, místo o zisk jde o život

Tvůrce slavné Million Dollar Homepage navazuje novým projektem v podobném duchu, tentokrát ovšem s charitativním dodatkem. Prodává totiž volné pixely na podporu své sestřenice, která bojuje s rakovinou.

Letos v červenci jsme jedním článkem sesumírovali předcházející úspěchy i neúspěchy Alexe Tewa, zakladatele dnes již zakonzervované Million Dollar Homepage. Byli jsme přesvědčeni, že o tomto talentovaném mladíkovi ještě uslyšíme a už je to tady. Stránka, která v roce 2005 vydělala prodejem pixelů na bannery Alexovi první milion, má svého dalšího následovníka.

Alex, dnes pracující jako produktový manažer v sanfranciském Monkey Inferno, se rozhodl pomoci své sestřenici, která už dva roky bojuje s rakovinou. Maggie žijící v Británii s manželem a šesti dětmi už na svou léčbu vynaložila přes 60 tisíc liber, což jejich rodinný rozpočet prakticky položilo.

Alex proto založil stránku Maggie´s Hope Page, která je replikou Million Dollar Homepage. Kdokoli si zde může za pět liber koupit čtvereček 10×10 pixelů a umístit do něj libovolný obrázek. Každá vydělaná libra půjde na podporu Maggie a její rodiny.

Via TNW

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Social média i značky se znovu zapojují: #DOMA, #ProudToLove, #LoveIsLove

S radostí sledujeme, jak se velké značky a celebrity zapojují prostřednictvím sociálních sítí do aktuálního dění. I na Těchinternetech jste si mohli prohlédnout, jak pomáhají s přírodními katastrofami nebo jak reagují na celospolečenské změny. Jednou z takových změn je i rozhodnutí Nejvyššího soudu v USA ohledně legalizace homosexuálních sňatků.