Faux pas na Hradě, výhra v obchodě. Mikiny s vyznamenáním prezidenta se vyprodaly za pár hodin

Asi by člověk musel žít poslední dny v jeskyni, aby nevěděl, kdo je to režisér Robert Sedláček. A hlavně jak chodí oblečen na předávání státních vyznamenání. Nás samozřejmě nezajímá samotné oblečení, narazili jsme ale na firmu, která situace dokázala perfektně využít.

Značka, která nás zaujala, rychle dokázala využít ve svůj prospěch něčeho, o čem mluví tisíce lidí na českém internetu. A dokonce zřejmě tak, že ji nikdo nedokáže obvinit z vlastního prospěchářství.

Původní obrázek určitě znáte. O desítkách memů z něj plynoucích se asi nemá smysl ani bavit.

Zdroj: Blesk.cz
Zdroj: Blesk.cz

A tenhle? Česká ATEX Sportswear připravila limitovanou edici pohodlné fleecové bundy Sedláček vhodnou do lesa, do přírody či k návštěvě Hradů a zámků.

atex mikina

Časově i kusově (10 kusů) limitovanou nabídku zveřejnila s tím, že výtěžek z prodeje bude transparentně poukázán na pomoc pro pozůstalé padlých vojáků Armády ČR v zahraničních misích.

Od startu prodeje 30.10. ve 20:00 všechny za dohromady necelých 20 tisíc korun prodala do brzkého rána – 31.10. do 6:30. Na facebookovém profilu jen u zveřejnění nabídky sesbírala aktuálně přes 300 likes a přes 240 sdílení.

V porovnání s počtem fanoušků – kolem pěti tisíc – to považujeme za úspěch a gratulujeme. Především k rychlé akci, na kterou jsme nenašli jediný negativní komentář.

Zdroj úvodní fotografie: rouming.cz

Total
0
Shares
Další články