Faux pas na Hradě, výhra v obchodě. Mikiny s vyznamenáním prezidenta se vyprodaly za pár hodin

Asi by člověk musel žít poslední dny v jeskyni, aby nevěděl, kdo je to režisér Robert Sedláček. A hlavně jak chodí oblečen na předávání státních vyznamenání. Nás samozřejmě nezajímá samotné oblečení, narazili jsme ale na firmu, která situace dokázala perfektně využít.

Značka, která nás zaujala, rychle dokázala využít ve svůj prospěch něčeho, o čem mluví tisíce lidí na českém internetu. A dokonce zřejmě tak, že ji nikdo nedokáže obvinit z vlastního prospěchářství.

Původní obrázek určitě znáte. O desítkách memů z něj plynoucích se asi nemá smysl ani bavit.

Zdroj: Blesk.cz
Zdroj: Blesk.cz

A tenhle? Česká ATEX Sportswear připravila limitovanou edici pohodlné fleecové bundy Sedláček vhodnou do lesa, do přírody či k návštěvě Hradů a zámků.

atex mikina

Časově i kusově (10 kusů) limitovanou nabídku zveřejnila s tím, že výtěžek z prodeje bude transparentně poukázán na pomoc pro pozůstalé padlých vojáků Armády ČR v zahraničních misích.

Od startu prodeje 30.10. ve 20:00 všechny za dohromady necelých 20 tisíc korun prodala do brzkého rána – 31.10. do 6:30. Na facebookovém profilu jen u zveřejnění nabídky sesbírala aktuálně přes 300 likes a přes 240 sdílení.

V porovnání s počtem fanoušků – kolem pěti tisíc – to považujeme za úspěch a gratulujeme. Především k rychlé akci, na kterou jsme nenašli jediný negativní komentář.

Zdroj úvodní fotografie: rouming.cz

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Jak lidé používají LinkedIn

Pokud častěji pracujete se sociální sítí pro správu profesionálních kontaktů LinkedIn, nebo některé vaše pracovní výsledky na jejím správném užívání dokonce závisí, určitě se hodí vědět, kdo jsou její uživatelé a jak se sítí nejčastěji nakládají. A to i v případě, že vás zkrátka jen zajímá, jak moc zapadáte do škatulky "běžného uživatele".
Přečtěte si více

Překvapení od Facebooku: všestranné vyhledávání podle sociálních vazeb

Příšerné vyhledávání na Facebooku právě začalo dávat smysl a jeho nová podoba umožní zužitkovat nejrůznější sociální data, která si zatím nechával pro sebe. Můžete se totiž zeptat prakticky na cokoliv a hledat třeba fotky svých přátel z konkrétního místa a doby, nechat si doporučit restauraci či zubaře, prohledávat přátele podle zájmů nebo zkusit najít ideálního partnera mezi přáteli přátel.
Přečtěte si více

Konference Future Insights míří do Evropy, vybrala si Prahu

Chcete si odpočinout od českých řečníků a zažít přímo doma v Česku velkou akci mezinárodního formátu? Na konci listopadu dostanete unikátní příležitost díky několikadenní dvojkonferenci Future of Web Design a Future of Web Apps. Ta se poprvé přesouvá do kontinentální Evropy a právě Praha byla vybrána díky své poloze přímo v jejím srdci.