Mark Zuckerberg má svou voskovou sochu v Madame Tussauds

Známé muzeum voskových figurín slavných osobností brzy otevře v San Franciscu novou pobočku. Jaké je největší lákadlo pro návštěvníky, které nové muzeum nabízí? Voskový Mark Zuckerberg v životní velikosti, samozřejmě v mikině s kapucí.

Nová pobočka muzea voskových figurín Madame Tussauds, světově již 17. v pořadí, bude 26.června otevřena v San Franciscu, tedy v oblasti Silicon Valley. Jako upoutávku na novou exhibici představilo muzeum sedící voskovou verzi Marka Zuckerberga, s laptopem, v tričku Facebook a v klasické mikině s kapucí.

Kromě Zuckerberga jsou v novém muzeu k vidění i figuríny dalších dvou technologických velikánů, Steva Jobse a Billa Gatese. Přítomny jsou také sochy Baracka Obamy, Martina Luthera Kinga, Marilyn Monroe, Michaela Jacksona a mnoha dalších osobností filmu, hudby a sportu. Technologičtí velikáni jsou do výstavy zahrnuti proto, aby obsahovala specifického ducha oblasti okolí Silicon Valley, kde se nové muzeum nachází.

Wax Museum

Vytvoření voskové figuríny není rozhodně ani snadná, ani rychlá práce. Pro představu, muzeum uvádí, že vosková figurína Zuckerberga zabrala 20 sochařům dohromady kolem 800 hodin práce čistého času a její tvorba trvala skoro čtyři měsíce.

Fotografie via Beck Diefenbach/Madame Tussauds

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Ach, vy ženy…

Svět memů je v těchto dnech smutnější a opuštěnější než obvykle, stejně jako celý internet. Všichni totiž hrají nové GTA a na blbosti online není tolik času jako normálně. Přesto, trocha času na utahování si z nových iPhonů, církve, "duckfaců", Džambulky a z žen obecně se naštěstí najde vždycky.
Přečtěte si více

Facebook představil Partner Categories, nový způsob cílení reklamy

Po možnostech vytvořit si s pomocí svých vlastních dat nebo dat vybraných partnerů vlastní publikum pro cílení reklamy na Facebooku přichází další, mnohem pohodlnější. Do Power Editoru a API přibudou předdefinované kategorie spotřebitelů, které bude k cílení své reklamy moci využít kdokoliv. Prozatím ale bohužel budou pouze pro uživatele ze Spojených států.
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Politika, panenství i želvička

Už hezkých dvacet týdnů za vás trávíme hodiny a hodiny surfováním na internetu a hledáním nejsdílenějších memů. Je to fuška, ale my víme, že někdo to prostě dělat musí, takže jsme to břemeno vzali na sebe. Připravili jsme si pro vás při příležitosti tohoto významného milníku několik novinek, ale samozřejmě jsme především hledali další várku nesmyslů. A upřímně musíme říct: zase se to povedlo. Už po dvacáté.