LinkedIn se podělil o 10 tipů pro bezchybný profil

Vytvořit si na LinkedIn profil, který vám přinese zájem ostatních a třeba i nějakou tu práci či zakázku, není úplně samozřejmé. Naštěstí tu je infografika přímo od sociální sítě profesionálů, která vám s vyladěním profilu pomůže.

Na sociální síti může váš profil být často tím jediným, co o vás ostatní zjistí – hlavně tomu tak bývá tehdy, pokud váš profil není tak úplně dobře vyplněný. Na sociální síti jako LinkedIn, která je zaměřena pracovně, může bohužel podobné přehlížení vaší osoby znamenat i promarněné příležitosti.

A tak není od věci na profilu trochu zapracovat. Většina z nás ovšem v lidských zdrojích nedělá, o pracovních postupech toho mnoho neví, a tak může být rozhodování, co by vlastně na profilu nemělo chybět, docela tvrdým oříškem. Jako jedna z pomůcek může posloužit i následující infografika, v níž LinkedIn radí 10 věcí, které je vhodné na profilu uvádět.

linkedin 10 tips profile

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

LinkedIn modernizuje vzhled uživatelských profilů

Během včerejška začala sociální síť LinkedIn svým uživatelům převádět vzhled profilů na nový design. Na rozdíl od zavedeného postupu na Facebooku se převedeným uživatelům zobrazují v novém designu všechny profily, tedy i u uživatelů, kteří zatím sami vidí design postaru.
Přečtěte si více

Přehled strategií, které na Facebooku fungují: Jak znásobit prokliky a zvýšit dosah příspěvků

Klesající organický dosah na Facebooku není žádný strašák, ale realita. Aby se firmy třeba i jen k vlastním fanouškům dostaly, potřebují změnit strategii. Jaká je ta nejlepší a co už je v tuzemsku vyzkoušené? Rady, ideální posty i novinky na Facebooku: takhle vypadala Poslední středa H1.
Přečtěte si více

Jak vám Graph Search pomůže poznat vaše fanoušky

Pokud se chcete zorientovat v tom, kdo jsou vaši fanoušci, většinou použijete integrovaný nástroj Facebook Insights, případně propracovanější a komfortnější variantu některého analytického nástroje nebo jejich kombinaci. Nově do hry vstupuje zajímavý doplněk k těmto nástrojům - "kouzelné" vyhledávání Graph Search.