LinkedIn představil nové reklamy ve formě SlideShare prezentací

LinkedIn a jeho Content Ads, neboli obsahové reklamy, umožňují profesionálům oslovit jiné profesionály s interaktivním obsahem ve formě videí, blogů či firemních novinek. Jako nový formát do programu Content Ads nyní přibývá možnost oslovit cílové publikum také reklamou v podobě SlideShare prezentací.

Hlavní výhodou portfolia tzv. Content Ads je, že tyto reklamy umožňují seznámit uživatele sociální sítě profesionálů s rozsáhlejším obsahem, aniž by byli nuceni LinkedIn opustit. Už teď je touto cestou možné uživatele za využití stejných možností cílení, jaké má i display reklama, seznámit třeba s článkem z blogu nebo jim přehrát video. Nově včera ve spolupráci se společností SlideShare přibyly k těmto formátům i prezentace.

Uživatelé prezentaci uvidí na LinkedIn v náhledu na klasických pozicích, kde se zobrazují reklamy, a to tehdy, pokud spadají do publika, které zadavatel danou prezentací zacílil. Při rozkliknutí se prezentace objeví přes prostřední část obrazovky, v dostatečné velikosti, aby si ji divák mohl pohodlně prohlédnout.

Sociální síť nyní dál testuje způsoby, jak přímo v rámci prezentace umožnit inzerentům sbírat leady na potenciální zákazníky. Reklama ve formě prezentací před svým včerejším spuštěním prošla testováním s firmami GE a Constant Contact.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

LinkedIn radí, jak na něm být vidět. A má na to čísla

Sníte o tom, že se vám díky LinkedIn jednou kdosi ozve s vysněnou pracovní nabídkou? Pak pro to musíte také něco udělat. Pokud chcete být na LinkedIn více vidět, je právě pro vás určen návod, který během včerejška vydala sama sociální síť profesionálů. Základních kroků je jen několik a zvládnout je může opravdu každý.