LinkedIn představil nové reklamy ve formě SlideShare prezentací

LinkedIn a jeho Content Ads, neboli obsahové reklamy, umožňují profesionálům oslovit jiné profesionály s interaktivním obsahem ve formě videí, blogů či firemních novinek. Jako nový formát do programu Content Ads nyní přibývá možnost oslovit cílové publikum také reklamou v podobě SlideShare prezentací.

Hlavní výhodou portfolia tzv. Content Ads je, že tyto reklamy umožňují seznámit uživatele sociální sítě profesionálů s rozsáhlejším obsahem, aniž by byli nuceni LinkedIn opustit. Už teď je touto cestou možné uživatele za využití stejných možností cílení, jaké má i display reklama, seznámit třeba s článkem z blogu nebo jim přehrát video. Nově včera ve spolupráci se společností SlideShare přibyly k těmto formátům i prezentace.

Uživatelé prezentaci uvidí na LinkedIn v náhledu na klasických pozicích, kde se zobrazují reklamy, a to tehdy, pokud spadají do publika, které zadavatel danou prezentací zacílil. Při rozkliknutí se prezentace objeví přes prostřední část obrazovky, v dostatečné velikosti, aby si ji divák mohl pohodlně prohlédnout.

Sociální síť nyní dál testuje způsoby, jak přímo v rámci prezentace umožnit inzerentům sbírat leady na potenciální zákazníky. Reklama ve formě prezentací před svým včerejším spuštěním prošla testováním s firmami GE a Constant Contact.

Total
0
Shares
Další články