LinkedIn představil nové reklamy ve formě SlideShare prezentací

LinkedIn a jeho Content Ads, neboli obsahové reklamy, umožňují profesionálům oslovit jiné profesionály s interaktivním obsahem ve formě videí, blogů či firemních novinek. Jako nový formát do programu Content Ads nyní přibývá možnost oslovit cílové publikum také reklamou v podobě SlideShare prezentací.

Hlavní výhodou portfolia tzv. Content Ads je, že tyto reklamy umožňují seznámit uživatele sociální sítě profesionálů s rozsáhlejším obsahem, aniž by byli nuceni LinkedIn opustit. Už teď je touto cestou možné uživatele za využití stejných možností cílení, jaké má i display reklama, seznámit třeba s článkem z blogu nebo jim přehrát video. Nově včera ve spolupráci se společností SlideShare přibyly k těmto formátům i prezentace.

Uživatelé prezentaci uvidí na LinkedIn v náhledu na klasických pozicích, kde se zobrazují reklamy, a to tehdy, pokud spadají do publika, které zadavatel danou prezentací zacílil. Při rozkliknutí se prezentace objeví přes prostřední část obrazovky, v dostatečné velikosti, aby si ji divák mohl pohodlně prohlédnout.

Sociální síť nyní dál testuje způsoby, jak přímo v rámci prezentace umožnit inzerentům sbírat leady na potenciální zákazníky. Reklama ve formě prezentací před svým včerejším spuštěním prošla testováním s firmami GE a Constant Contact.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Přehled užitečných klávesových zkratek pro Facebook

Pokud s Facebookem trávíte opravdu hodně času, možná byste ho mohli také hodně ušetřit díky klávesovým zkratkám, které kupodivu nejsou příliš rozšířené. Umožňují rychle začít psát novou zprávu, udělovat Like fotkám či se bleskově přesouvat mezi sekcemi jako je profil, nastavení soukromí, domovská stránka, nápověda a podobně.