LinkedIn modernizuje vzhled uživatelských profilů

Během včerejška začala sociální síť LinkedIn svým uživatelům převádět vzhled profilů na nový design. Na rozdíl od zavedeného postupu na Facebooku se převedeným uživatelům zobrazují v novém designu všechny profily, tedy i u uživatelů, kteří zatím sami vidí design postaru.

Změn si první všimla Donna Serdula z LinkedIn-Makeover.com, později je serveru LATimes potvrdila také samotná společnost. Nový design je jednodušší, obsahuje méně odkazů (odkazy na Twitter, weby a další místa se přesunuly pod položku Contact Information), větší profilové foto a zjednodušené resumé. Vlastní představení majitele profilu se přesunulo výš.

Nový vzhled profilů na LinkedIn

“Soustředíme se na to, aby pro uživatele LinkedIn bylo jednodušší získat z našich služeb co nejvíc, a to tak, že vytváříme jednodušší, relevantnější a sociálnější zkušenosti. Tento nový vzhled a dojem z profilů je prvním krokem k mnoha dalším změnám, které na LinkedIn profily dorazí během letoška,” napsala mluvčí sociální sítě LATimes.

Ti, kterým již byl redesign aktivován, uvidí nový vzhled na všech profilech napříč sociální sítí. Naopak pokud ještě nový vzhled nemáte, budou se vám všechny profily zobrazovat postaru.

Via VB

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Další osobnost na Redditu. Uživatelům v pondělí odpovídal Bill Gates

Sbírka celebrit, které uživatelům sociální sítě Reddit odpovídaly ve speciálním formátu Ask Me Anything, se rozrostla o další celosvětově známé jméno. Po Baracku Obamovi či Arnoldu Schwarzeneggerovi odpovídal zakladatel Microsoftu a současný bojovník za lepší svět Bill Gates. Mluvil hlavně o svých současných aktivitách, jak už je ale v rámci AMA zvykem, ani humoru se rozhodně nevyhýbal.
Přečtěte si více

Infografika: Jak na nejdůležitější sociální sítě

Staráte-li se o sociální média ve firmě, hodí se mít k ruce přehledný seznam základních pravidel, jak postupovat a co naopak nedělat. Právě takovým seznamem je i infografika od Toll Free Forwarding. Poradí nejen jak na Facebook, ale také na Twitter, Google Plus, Instagram, LinkedIn a Pinterest.