Konference Future Insights míří do Evropy, vybrala si Prahu

Obě akce spadají do konceptu inovativních konferencí Future Insights a v Praze proběhnou od 27. do 29. listopadu v Kongresovém centru. Vstupenka bude společná, takže je možné libovolně přecházet mezi jednotlivými částmi – a je to také vřele doporučováno. Lákadlem by měla být výjimečná atmosféra, těšit se můžete i na speciality jako je Speaker Clinic, Attandee Think Tank a další akce podporující interakci mezi řečníky a účastníky v průběhu celého dne. O workshopech a pečlivě promyšlené afterparty ani nemluvě.

A pak tu jsou samozřejmě řečníci, kde najdete desítky zajímavých zahraničních jmen a firem. Mimo jiné je to třeba Addy Osmani z Googlu, Vitaly Friedman ze Smashing Mag, Bruce Lawson z Opery, mistr typografie Tim Ahrens nebo Konstantin Haase, nedávný vítěz Ruby Hero Award. Spousty dalších najdete na webových stránkách obou akcí:

Na early bird registrace zbývají už jen necelé tři dny, takže máte do pátku o čem přemýšlet. Další informace o pozadí konference můžete najít také v blogpostu Cat Clark, která obě akce produkuje. Pokud jde o nás, tuhle akci určitě nepropásneme – podíl zahraničních hostů bude na české poměry nadprůměrný nejen mezi řečníky, ale také mezi návštěvníky.