Konference Future Insights míří do Evropy, vybrala si Prahu

Chcete si odpočinout od českých řečníků a zažít přímo doma v Česku velkou akci mezinárodního formátu? Na konci listopadu dostanete unikátní příležitost díky několikadenní dvojkonferenci Future of Web Design a Future of Web Apps. Ta se poprvé přesouvá do kontinentální Evropy a právě Praha byla vybrána díky své poloze přímo v jejím srdci.

Obě akce spadají do konceptu inovativních konferencí Future Insights a v Praze proběhnou od 27. do 29. listopadu v Kongresovém centru. Vstupenka bude společná, takže je možné libovolně přecházet mezi jednotlivými částmi – a je to také vřele doporučováno. Lákadlem by měla být výjimečná atmosféra, těšit se můžete i na speciality jako je Speaker Clinic, Attandee Think Tank a další akce podporující interakci mezi řečníky a účastníky v průběhu celého dne. O workshopech a pečlivě promyšlené afterparty ani nemluvě.

A pak tu jsou samozřejmě řečníci, kde najdete desítky zajímavých zahraničních jmen a firem. Mimo jiné je to třeba Addy Osmani z Googlu, Vitaly Friedman ze Smashing Mag, Bruce Lawson z Opery, mistr typografie Tim Ahrens nebo Konstantin Haase, nedávný vítěz Ruby Hero Award. Spousty dalších najdete na webových stránkách obou akcí:

Na early bird registrace zbývají už jen necelé tři dny, takže máte do pátku o čem přemýšlet. Další informace o pozadí konference můžete najít také v blogpostu Cat Clark, která obě akce produkuje. Pokud jde o nás, tuhle akci určitě nepropásneme – podíl zahraničních hostů bude na české poměry nadprůměrný nejen mezi řečníky, ale také mezi návštěvníky.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Letními hity jsou párky místo nohou a Džambulking

Minulý týden ovládnul memosféru nový zahraniční nesmysl: naaranžované nožičky párků tak, že prostě nepoznáte rozdíl od ženských nohou. Speciální nová módní vlna fotek z dovolených ale vzešla i z českých luhů a hájů - je tu Džambulking, Nechybí ani trochu té neškodné legrace z úspěchů fotbalové Slavie a geniální výroční Opráski.
Přečtěte si více

10 podivných, bláznivých i ambiciózních sociálních sítí z Česka

Některé zajímavé, některé užitečné, jiné na první pohled odsouzené k neúspěchu či posměchu. Zatímco investoři ze Silicon Valley už nad sociálními sítěmi zlomili hůl a šance na globální úspěch je mizivá, mezi českými podnikavci je tahle oblast pořád populární. Do e-mailu nám chodí pořád nové, a tak jsme se je rozhodli dát hezky dohromady.