Komplexní příručka k velikostem obrázků na Facebooku

Specialista na Facebook Jon Loomer vydal novou verzi své infografiky, v níž shrnuje všechny velikosti obrázků na Facebooku, jaké potřebujete znát. A k tomu mnoho těch, které by vás ani nenapadlo zkoumat.

Jak velké jsou obrázky, které mají v záhlaví na Facebooku na své stránce události? A jak velký se takový obrázek zobrazí, pokud událost sdílíte do news feedu, a budou jeho rozměry ve feedu odlišné na desktopu a na mobilech? Jak velké obrázky mají reklamy, či jak se liší velikost obrázků u odkazů, fotografií a v náhledech sdílených videí?

Pokud tohle všechno víte, infografiku Jona Loomera jistě potřebovat nebudete. Pokud ale nikoliv, bude pro vás velmi užitečným pomocníkem, pokud byste na některou z velikostí obrázků na Facebooku snad potřebovali přijít.

JonLoomerImageDimensionsInfographicApril2014

Total
1
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Pravidelná dávka nesmyslů je zpět!

Pravidelná čtvrteční dávka toho nejnesmyslnějšího, čím se baví internet, je zpět! Po čase se zase dozvíte nové neocenitelné rady o vztazích a sexu, doplníte si vzdělání z chemie, chytnete první dávku inspirace na kostýmy na Halloween, objasníte si fakta o některých aktuálních událostech, které hýbou světem a samozřejmě nechybí ani zvířátka.
Přečtěte si více

Konference Firmy v sociálních sítích se letos zaměří na byznys

Druhý ročník konference Firmy v sociálních sítích se koná přesně za dva týdny, ve středu 5. června v Hotelu DAP na Praze 6. Letošní ročník bude primárně zaměřen na byznysový přínos sociálních sítí - na to, jak se dají účinně využít a čeho lze díky nim a promyšlené aktivitě dosáhnout.
Přečtěte si více

Tlačítko Sdílet konečně i na mobilním Facebooku

Pokud jste pravidelnými uživateli mobilního Facebooku, existuje velká šance, že jste si během svých návštěv všimli jednoho zásadního nedostatku. Mobilní Facebook nenabízel tlačítko pro sdílení. To se na něm nyní objeví, nejprve na mobilním webu a později i v obou majoritních aplikacích.