Komplexní příručka k velikostem obrázků na Facebooku

Specialista na Facebook Jon Loomer vydal novou verzi své infografiky, v níž shrnuje všechny velikosti obrázků na Facebooku, jaké potřebujete znát. A k tomu mnoho těch, které by vás ani nenapadlo zkoumat.

Jak velké jsou obrázky, které mají v záhlaví na Facebooku na své stránce události? A jak velký se takový obrázek zobrazí, pokud událost sdílíte do news feedu, a budou jeho rozměry ve feedu odlišné na desktopu a na mobilech? Jak velké obrázky mají reklamy, či jak se liší velikost obrázků u odkazů, fotografií a v náhledech sdílených videí?

Pokud tohle všechno víte, infografiku Jona Loomera jistě potřebovat nebudete. Pokud ale nikoliv, bude pro vás velmi užitečným pomocníkem, pokud byste na některou z velikostí obrázků na Facebooku snad potřebovali přijít.

JonLoomerImageDimensionsInfographicApril2014

Total
1
Shares
Další články
Přečtěte si více

Takhle pekelnou facebookovou soutěž už jsme dlouho neviděli

Pohoršování se nad soutěžemi proti pravidlům Facebooku (a často i zdravému rozumu) nás přestalo bavit už před docela dlouhou dobou. Nedělali bychom totiž nic jiného. Do našeho rozsáhlého archivu ale teď přibyla jedna, která nás svým svérázným provedením natolik zaujala, že jsme prostě nedokázali odolat. Navíc má pravděpodobně našlápnuto překonat jeden (přinejmenším český) rekord.