Kompletní program Social Marketers Summitu je venku!

Z Belgie, z Afriky, ze Švédska i z pražské Letné se letos sjedou speakeři na pražský Social Marketers Summit. Akci, která se nejenom snaží rozšiřovat obzory českým firmám a agenturám, ale která si také mezi zahraničními řečníky získala oblibu pro svůj nezaměnitelný “vibe”.

Superúspěšná belgická agentura Duval Guillaume Modem.
Švédští mistři z GreatWorks.
Marketingový a výzkumný obr TNS Global.
Evropské BMW.
Český LIDL.
Pražská Sparta!

…ale taky čerstvé povolební vystoupení správců facebookových stránek pěti největších politických stran, souboj na pódiu mezi několika českými agenturami, společné vystoupení klienta a agentury nebo výsledky výzkumu Češi v síti. To všechno jsme dali dohromady jako program letošního pražského Social Marketers Summitu. Nestává se často, aby na jednom pódiu v Praze stanul propagátor gamifikace z jihu Afriky po boku tvůrců nejsdílenější reklamy ever…

Jedna z mála konferencí v Česku, která každoročně objevuje špičkové zahraniční řečníky, je už doslova za rohem. Elitní akce proběhne už příští týden, ve středu 30. října, v příjemném kině Atlas na Florenci. Dozvíte se, jak moc už nám sociální média přerostla přes hla… přes hranice samotných sociálních sítí, jak je úspěšně propojovat s dalšími aktivitami online i offline, a proč byste po letech planých řečí měli dát konečně šanci gamifikaci.

Veškeré informace o akci a jednotlivých přednáškách najdete na stránkách www.socialsummit.cz, vstupenky můžete získat online přes Ticketon.

Těšíme se!

P.S. afterparty zase bude krutá…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook představil Partner Categories, nový způsob cílení reklamy

Po možnostech vytvořit si s pomocí svých vlastních dat nebo dat vybraných partnerů vlastní publikum pro cílení reklamy na Facebooku přichází další, mnohem pohodlnější. Do Power Editoru a API přibudou předdefinované kategorie spotřebitelů, které bude k cílení své reklamy moci využít kdokoliv. Prozatím ale bohužel budou pouze pro uživatele ze Spojených států.