JibJab, virály, mayská omluva. Ještě pár videí ke konci roku

Ano, ještě! Kromě Googlu, Facebooku, YouTube či Twitteru se o svůj pohled na rok 2012 chtějí podělit i mnozí menší a nezávislí tvůrci. A pokud stejně jako my dáváte i o svátcích přednost internetu před televizí, máte díky nim další příležitost nechat se novoročně pobavit a dojmout.

Jen málokdo si asi nikdy nevyzkoušel poslat bláznivé personalizované blahopřání přes službu JibJab, přestože dnes už je poněkud okoukaná. Stejně jako loni odsud vzešlo i zhudebněné video coby příjemně nadsazené ohlédnutí za klíčovými událostmi roku.

Pokud ale spíš než vtipným tancovačkám dáváte přednost dojemným momentům plným emocí po vzoru videí od Googlu, bude se vám líbit spíš následující dílo. Dal ho dohromady Jean-Louis Nguyen a takhle nějak by si nejspíš Google přál, aby vypadala ta jeho.

Oblíbenou stálicí je i tradiční sestřih nejúspěšnějších virálních videí roku od Videogum, který vyšel již popáté. V tom aktuálním najdete 83 kousků, a pokud vám některý z nich unikl a chtěli byste to dohnat, na webu Videogum najdete kompletní seznam s odkazy na původní verze. Na 53 milionů zhlédnutí Rewind YouTube Style (za pouhý týden) to sice zdaleka nemá, je to ale zajímavá alternativa.

A pokud jste spoléhali na konec světa a kvůli tomu jste si nezvládli připravit žádné pořádné novoroční přání, agentura BBDO Belgium pro vás má řešení. Sehnali totiž potomka Mayů, který se ve videu veřejně omlouvá za všechny nepříjemnosti. Vše formou facebookové aplikace, takže můžete mayskou omluvenku poslat s věnováním i svým přátelům.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook odhalil reklamu na nový Home a vysvětlil podrobnosti

Židle jsou jako Facebook. Pamatujete ještě na tuhle divnou a notně vysmívanou reklamu? Tentokrát jde Facebook do televize s reklamou od Wieden+Kennedy na svou novou mobilní aplikaci Home, a přestože odvážné metafory vystřídal spíš smyslově přitažlivý surrealismus a nechybí ani kočičky, první reakce ani v tomto případě nevyznívají zrovna pozitivně.