Jak zajistit úspěch příspěvku na Pinterestu? Názorná ukázka s kapustou

Recept na úspěšný příspěvek na Pinterestu, který získá stovky repinů a přivede nové návštěvníky a fanoušky, nemusí být nijak složitý. Stačí se držet pár základních pravidel – sdílet raději vysoké obrázky, nebát se je doplnit o výrazné grafické prvky a zamyslet se nad tématem.

Rady, jak zvýšit šance příspěvku na úspěch, jsme zvyklí slýchat spíše na téma Facebook nebo Twitter. A tak je fajn, že se někdo zamyslel i nad jednou z dalších sociálních sítí. Infografika od společnosti Pingage radí, jak vybrat formát obrázku, čím ho doplnit, do jakých témat se snažit strefit a podle čeho zvolit načasování. Vše navíc na konkrétním případu pinu o kapustě, který velmi slušně zabodoval.

Via ST

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Dostaňte Neila Armstronga znovu na Měsíc díky Twitteru

Když minulý měsíc odešel nejznámější astronaut světa Neil Armstrong, který jako první v historii lidstva stanul na povrchu Měsíce, mnoho lidí mu přes web vyjadřovalo svou úctu. Nyní tak můžete učinit ještě jednou a s projektem One Small Tweet se zároveň můžete podílet na jeho poslední cestě k Měsíci.
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Zeman sem, Zeman tam

Neexistuje žádná postava české společnosti a historie, kterou bychom dávali tak často do memů a do virálů, jako je Miloš Zeman. Dobře, párkrát jsme si rýpli do Ivety, ale se Zemanem se to prostě fakt nedá srovnávat. Takže alespoň v tomhle je současný pan prezident výjimečný a speciální. My děkujeme!