Jak by vypadaly změny na Facebooku ve skutečném životě

Parta stojící za YouTube kanálem Extremely Decent vytvořila povedenou parodii spadající do populární kategorie “kdyby Facebook byl skutečný svět…”. I když se u nás obvykle na Facebook díváme spíše z marketingového pohledu a pro značnou část změn máme pochopení, otravnost neustálých úprav z pohledu běžného uživatele se v tomto případě povedlo zachytit takřka dokonale.

Video se na kanálu ExtremelyDecentFilms (zatím největší úspěchy sklidil s videem The First Honest Cable Company) objevilo včera a názorně ukazuje nekonečné změny na Facebooku na příkladu vlastního bytu. Podle nás úspěšně a určitě ho nebudeme váhat zařadit do našeho příštího přehledu nejlepších parodií na téma sociálních sítí.

Tahle kategorie se na internetu dlouhodobě těší značné popularitě, ostatně Facebook tomu sám napomohl ne zrovna šťastnu kampaní, v níž nás přesvědčoval, že je vlastně židle. Jako bonus tedy přidáme ještě tři další zajímavá videa na podobná témata. To první je zajímavé tím, že pochází už z roku 2008 a je tedy jedním z otců žánru, to druhé tím, že je české a přesto nasbíralo skoro 5 milionů zhlédnutí, a to třetí zase tím, že se týká celého internetu.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Co když ‘lajkujete‘ na Facebooku úplně všechno?

Napadlo vás někdy, co by se stalo, kdybyste vyjádřili přízeň všemu, co vám Facebook nabízí? Ve Spojených státech už to někoho napadlo, a rovnou to vyzkoušel. Mat Honan z webu Wired lajkoval dva dny všechno, co mu sociální síť ukázala. Za 48 hodin se Mat upsal tisícům stránek.