Interaktivní obrázky na Twitteru můžete doplnit o odkazy i video

Líbila by se vám možnost vkládat do svých tweetů interaktivní obrázky se spoustou odkazů, přes které se uživatelé mohou dostat na váš web, vaše ostatní sociální kanály, produktové stránky nebo třeba e-shop? A co takhle vkládat přímo do obrázků i přehrávatelné audio a video? Jestli ano, není na co čekat.

Díky službě ThingLink a jejímu propojení s Twitterem pomocí takzvaných Cards už o interaktivních obrázcích nemusíte jen snít. “Jednoduše” vytvoříte interaktivní obrázek přes zmíněnou službu a budete jej sdílet přes Twitter jako Twitter Card. Voilà! Váš interaktivní obrázek, odkazující kamkoliv vás napadne, je nyní vidět i přímo na Twitteru. Pro představu, jak takový ThingLink Twitter Card vypadá v praxi, se můžete podívat například na tento obrázek umělkyně Joy Collins. Při najetí kurzorem nad obrázek se objeví množství prokliknutelných odkazů.

Tvorba interaktivního obrázku a příprava jeho sdílení na Twitter v podobě Card sice mohou být pracnou záležitostí, představte si ale, jaké přínosy mají. Místo jednoho odkazu, který běžně do svého tweetu dokážete vložit (či dva až tři, pokud vám nevadí, že tweet bude velmi nepřehledný), jich nyní může být prakticky neomezeně. Navíc budou ve formě obrázku, což samo o sobě zvyšuje atraktivitu a popularitu vašich tweetů. A nemusíte se vůbec omezovat jen na odkazy, interaktivní obrázky mohou obsahovat přehrávatelné audio (jak je vidět zde) a dokonce i video. Vámi sdílené obrázky se tak mohou stát jakousi vlastní drobnou marketingovou platformou a zábavným a zajímavým způsobem přinášet těm, kdo vaše tweety čtou, nové a praktické informace.

Via Mashable, TL

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Co pro měření reklamy znamená spojení Facebooku a Datalogix

Kauza přesunů dat o uživatelích mezi společnostmi Facebook a Datalogix se sice roznesla teprve v pondělí, již nyní ale některé skupiny navrhují, aby jejich smluvní vztah přešetřila americká Federální obchodní komise. Obě firmy společně ověřují efekt reklamy na Facebooku na offline nákupy a kritizovaná analýza dat je podle nich bezpečná.