Instagram může dostat videa, ale i reklamu

Spekulací kolem čtvrteční tiskovky Facebooku přibývá. Podle zdrojů serveru TechCrunch by totiž měly obrázky na Instagramu brzo rozšířit i krátká, desetivteřinová, videa.

Jak sami autoři uvádějí, je pravděpodobnost uvedení služby tak padesát na padesát. Každopádně svou logiku to má. Minimálně by to byla přímá odpověď nejen na úspěch v lednu spuštěného Vine od Twitteru, ale i na další služby, kterým se přezdívá “Instagram pro videa” – Viddy, Cinemagram nebo Socialcam.

S Instagramem by se navíc už mělo začít něco dělat. Zuckerberg si aplikaci i se stovkou milionů uživatelů koupil od svého bývalých spolužáků Kevina Systroma a Mika Kriegera za 715 milionů dolarů. A kromě prosincové kauzy se změnou podmínek ho zatím náčelníci Facebooku nechávají na pokoji. Videa jsou ale lákavé a stále populárnější médium. A to hlavně pro reklamu, která na Instagramu zatím není. Její nástup ale musí být opatrný, aby nevyděsila původní uživatele.

Zatím poslední spekulace uváděly, že by Facebook mohl představit vlastní RSS čtečku.

Via TC

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Interaktivní infografika: Jak značky používají Vine

Vine nás baví čím dál tím víc. Znovu a znovu nás překvapuje, jak to, že zrovna formát šestivteřinových videí je tak geniální a výsledky tak působivé. Agentura 7th Chamber připravila interaktivní infografiku, která ukazuje nejlepší příklady použití Vine značkami z celého světa. Podívejte se, čím nejlépe oslovit stále rychleji rostoucí komunitu aktuálně zhruba 45 milionů lidí.
Přečtěte si více

Anonymous ovládli účet Burger Kingu na Twitteru, změnili ho na McDonald’s

Na včerejší den rozhodně jen tak nezapomenou lidé, kteří se na Twitteru starají o účet amerického řetězce rychlého občerstvení Burger King. Účet jim na více než hodinu vyfoukli Anonymous, kteří jej okamžitě přejmenovali na McDonalds a začali z něj tweetovat všechno možné i nemožné. Samozřejmě k nemalému pobavení značné části uživatelů.
Přečtěte si více

Honza hledá výzvu. Jak najít práci s Facebookem a Prezi

Sociální sítě nabízejí spoustu nových možností, jak získat vysněnou práci, většina zajímavých příběhů ale bohužel pochází ze zahraničí. I v Česku už ale existují první průkopníci a jeden z takových příběhů můžeme sledovat právě v těchto dnech. Co myslíte, najde Honza díky Facebooku novou výzvu?