Instagram chystá na čtvrtek velkolepou akci. Pozvánky posílá FedExem

Ve čtvrtek dvanáctého, v deset hodin dopoledne, na Manhattanu. Instagram chystá velkou akci, na kterou rozesílá pozvánky FedExem.

Pozvánka je mírně řečeno nezvyklá, alespoň tedy na on-line službu. V hnědém papíru je totiž potištěný čtyřpalcový dřevěný  blok. Detaily samozřejmě nikdo neprozrazuje.

Každopádně se spekuluje o spuštění chatovací služby v rámci Instagramu. Hlavní řeč na akci by měl mít Kevin Systrom a očekává se jediné – útok na Snapchat, který drze odmítá jednu nabídku na převzetí od Facebooku za druhou. A co víc, ještě přetahuje z Instagramu lidi.

A ve válce o teenagery přituhuje. V listopadu už Instagram, se svými dvěma sty miliony uživatelů, spustil reklamní systém. Teď ale musí přitáhnout další masy mladých uživatelů, kteří jemu i mateřskému Facebooku utíkají k jiným službám, především pak ke Snapchatu.

 via ST

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Experimenty Facebooku: Notifikace z news feedu, placené zprávy, emotikony

Při tom, jak velkou má Facebook uživatelskou základnu, si může dovolit neustále podnikat desítky i stovky testů, kterými koriguje svoje budoucí směřování. Nejnovějšími experimenty jsou placené zprávy pro uživatele v Británii, pokus s notifikacemi o počtu nových příspěvků, zavedení emotikonů v příspěvcích nebo plošné omezení počtu pozvánek na události. Zároveň také Facebook představil novinky kolem Open Graph akcí.
Přečtěte si více

Ovládněte Facebook. Školení na téma reklama, soutěže a správa

Tyinternety.cz spolu s experty ze společností zabývajících se sociálními médii připravily nový seriál pravidelných školení. Účastníkům poskytnou komplexní vhled do fungování facebookové reklamy a tipy pro její využití, návody na pořádání soutěží, správné postupy pro zvládnutí krizové komunikace i přehled o možnostech aplikací.