Instagram by měl začít do konce roku posílat i zprávy

Instagram dohání Snapchat. Do konce roku by měl začít posílat i soukromé zprávy. Facebook chce oslovit teenagery hned potom, co rozbalí nové telefony od Ježíška.

Podle serveru  GigaOm by se uživatelé Instagramu mohli dočkat posílání zpráv ještě během letošního roku.  

Podle serveru GigaOm by tím Facebook mohl oslovit nové majitele chytrých telefonů a tabletů, které najdou pod stromečkem, respektive v punčoše.  “Dobře informované zdroje nám prozradily, že firma připravuje spuštění soukromých zpráv v rámci své  služby. Experimenty probíhají i v oblasti skupinové komunikace. Nové funkce by měly být k dispozici v další verzi Instagramu,” tvrdí zdroje GigaOmu.

Spuštění novinky by byla aspoň malá záplata na duši Marka Zuckerberga. Zakladatel Facebooku se totiž už několikrát snažil koupit službu Snapchat, která je přesně na posílání obrázkových zpráv založena. Nabízel za ni až tři miliardy dolarů. Marně. Ostatně kuloárové drby hovoří o tom, že ve hře byl i Google nabídkou ještě o jednu miliardu vyšší.

Teď by mohl alespoň trochu zpomalit odliv mladých uživatelů, ale k datům o tom, jaké služby používají a jak se vlastně na internetu chovají si bude muset Facebook vysledovat sám.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak se liší chování fanoušků získaných přes mobil a počítač

Jaké jsou rozdíly ve vnímání a následném využití mobilní a klasické inzerce na miliardové sociální síti z pohledu uživatele? Na to se podívala studie od společnosti AdParlor, která zjistila, že zdaleka nejsou jen v ceně a proklikovosti. Liší se i konverze a především chování uživatelů a nových fanoušků přicházejících z různých reklam.
Přečtěte si více

WTF? Po Facebooku má Česko i svůj Pinterest – PinMe.cz

Aplikace, která vám možná změní život. Úžasný projekt. Příchod revoluce inspirace. Těmito hesly se představuje služba PinMe.cz, která vám jistě vyrazí dech. Pinterest na český způsob je prý podle svého zakladatele "možná ještě lepší, než americký Pinterest". No, není. Je totiž v základu úplně stejný a v mnoha ohledech horší.