Instagram by měl začít do konce roku posílat i zprávy

Instagram dohání Snapchat. Do konce roku by měl začít posílat i soukromé zprávy. Facebook chce oslovit teenagery hned potom, co rozbalí nové telefony od Ježíška.

Podle serveru  GigaOm by se uživatelé Instagramu mohli dočkat posílání zpráv ještě během letošního roku.  

Podle serveru GigaOm by tím Facebook mohl oslovit nové majitele chytrých telefonů a tabletů, které najdou pod stromečkem, respektive v punčoše.  “Dobře informované zdroje nám prozradily, že firma připravuje spuštění soukromých zpráv v rámci své  služby. Experimenty probíhají i v oblasti skupinové komunikace. Nové funkce by měly být k dispozici v další verzi Instagramu,” tvrdí zdroje GigaOmu.

Spuštění novinky by byla aspoň malá záplata na duši Marka Zuckerberga. Zakladatel Facebooku se totiž už několikrát snažil koupit službu Snapchat, která je přesně na posílání obrázkových zpráv založena. Nabízel za ni až tři miliardy dolarů. Marně. Ostatně kuloárové drby hovoří o tom, že ve hře byl i Google nabídkou ještě o jednu miliardu vyšší.

Teď by mohl alespoň trochu zpomalit odliv mladých uživatelů, ale k datům o tom, jaké služby používají a jak se vlastně na internetu chovají si bude muset Facebook vysledovat sám.

Total
0
Shares
Další články