Infografika: Trendy na sociálních sítích

Jaké jsou nejdůležitější trendy na nejnavštěvovanějších sociálních médiích? Poradí dnešní infografika, která doporučuje jeden důležitý trend pro každou z velkých sociálních sítí.

Na Facebooku jsou nejlepším marketingovým nástrojem fotografie, na Twitteru se vyplatí používat Twitter Cards, Google+ stojí za to propojit s YouTube. Zajímavá infografika z dílny společnosti VOCUS sice nepřináší žádné přelomové novinky, přehledně ale shrnuje, jaké z marketingových nástrojů se na nejpoužívanějších sociálních sítích rozhodně vyplatí využívat.

Infografika ke každé z velkých sociálních sítí nabízí jeden zajímavý tip, který na dané sociální síti dokáže efektivně pomoci při jejich marketingovém využití. Ke každé sociální síti také poskytuje jeden příklad šikovného marketingového postupu od některé ze značek, které se na ní řadí mezi ty vůbec nejúspěšnější. VOCUS sice v infografice nejde příliš do hloubky, to ale vyvažuje svou stručností a jednoduchostí.

Social-Media-Trends-2014

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nová loga, nové reklamy. Všechny důležité změny na Facebooku za duben

Nové logo Facebooku, nové typy reklamy včetně videa za milion dolarů, nové možnosti cílení včetně hloupých telefonů, nový vzhled na mobilech, emotikony a několik zjednodušení. V dubnu Facebook marketéry šetřil o něco víc než o měsíc dříve, přesto se ale objevila řada věcí, které by vás minout neměly, pokud vás marketing na největší sociální síti jakýmkoliv způsobem živí.
Přečtěte si více

Když nereagujete dost rychle, internet vás vždycky doběhne. Podívejte na příběh mrtvého mývala, hvězdy Twitteru

Není už novinka, že ve chvíli, kdy lidé něco potřebují vyřešit, obracejí se na sociální sítě. Zkusil to i Jason Wagar, obyvatel Toronta, když žádal město o to, aby se postaralo o mrtvého mývala ležícího na chodníku. Vybral si Twitter. Zastupitelé Toronta sice jako podle příručky zareagovali na síti okamžitě, jenže reálná akce měla výrazné zpoždění. Ještě 14 hodin ležel mýval bez hnutí na rušné ulici. Zato jeho sociální život se teprve rozběhl. A během pár hodin si nebožtík vysloužil květiny, svíčky, pomníček a nakonec i sochu. Zatím jen z másla, ale kdo ví…