Infografika: Slovníček pro Facebook Insights

Také občas tak trochu tápete v Insights na Facebooku, a občas marně přemýšlíte, co která položka vlastně znamená? Nevadí, infografika od Jona Loomera vám vše přehledně vysvětlí.

Facebook Insights dovedou být pro méně zkušeného uživatele se všemi svými grafy pěkně zapeklitý oříšek. Výrazy jako “Total Reach”, “Organic Reach” a “Paid Reach” jsou ještě poměrně srozumitelné bez hlubšího zkoumání. Co ale třeba “Frequency Distribution”, “Consumptions” a “Talking About This”? Ačkoliv nejde o nic složitého, pro toho, kdo do marketingu na Facebooku ještě příliš nevidí, mohou všechny tyhle pojmy být docela matoucí a nepřehledné.

Situaci snad napraví povedená infografika z dílny Jona Loomera, profesionálního Facebook marketéra zaměřeného na vše kolem největší sociální sítě. S pomocí téhle infografiky byste do tajů Insights měli proniknout do několika desítek minut i tehdy, pokud jste zatím úplně netknutým nováčkem.

facebook-insights-glossary-jonloomer

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Pravidelná dávka nesmyslů je zpět!

Pravidelná čtvrteční dávka toho nejnesmyslnějšího, čím se baví internet, je zpět! Po čase se zase dozvíte nové neocenitelné rady o vztazích a sexu, doplníte si vzdělání z chemie, chytnete první dávku inspirace na kostýmy na Halloween, objasníte si fakta o některých aktuálních událostech, které hýbou světem a samozřejmě nechybí ani zvířátka.
Přečtěte si více

Foursquare do roka přizná finanční porážku, tvrdí analýza

I v Česku stále populárnější geolokační síti Foursquare se stále nedaří vydělávat. Podle aktuální zprávy PrivCo by proto právě letos mohla dojít investorům trpělivost a ve hře pak bude zejména prodej firmy pod cenou, tedy za méně peněz, než kolik dosud od investorů získala.
Přečtěte si více

Twitter do konce roku umožní stáhnout si všechny tweety

Chtěli byste si z Twitteru stáhnout všechno, co jste na něm kdy publikovali? Podle šéfa společnosti Dicka Costola se tato možnost ještě před koncem letošního roku stane skutečností - tedy s trochou štěstí. V reakci na neustálé žádosti uživatelů se Twitter definitivně chystá umožnit stahování kompletní historie publikovaných tweetů.