Infografika: Na co dávat pozor při tvorbě sociální strategie

Vytvořit kvalitní strategii pro propagaci přes sociální média není zdaleka tak jednoduché, jako vytvořit stránku na Facebooku a účet na Twitteru. Na co dávat pozor, jak věci organizovat a co všechno je dobře promyslet předem? Podívejte se na inspirativní infografiku od Marka Smiciklase.

Infografika od Marka Smiciklase pro Social Media Explorer sleduje, jakým způsobem vytvořit kvalitní strategii pro sociální média. Buďte ale při jejím čtení opatrní – neposkytuje až tolik odpovědí, jako spíš přivádí na ty správné otázky, které mohou pomoci dobrou strategii vytvořit.

Celý systém je založený na osmi pravidlech pro dobrou social media strategii od Jay Baera, která v případě zájmu naleznete i s rozsáhlou prezentací zde. Infografika dobře demonstruje fakt, který často uniká lidem neseznámeným se sociálním marketingem do hloubky – že dělat je dobře není jen o tom založit stránku na Facebooku a něco na ní čas od času publikovat. Naopak, je vhodné předem promyslet celou řadu věcí, a tuto strategii pak průběžně podle dosažených výsledků upravovat. Infografika může být inspirativní právě v tom, jaké věci promýšlet předem, abyste se úspěchu už od začátku vydali maximálně naproti.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

LinkedIn otevře svou publikační platformu pro všechny

LinkedIn nechce být sociální sítí, kterou navštívíte, jen pokud zrovna hledáte práci. Pomoci by s tím mělo otevření publikační platformy pro všechny uživatele v příštích týdnech a měsících. LinkedIn by se tak mělo stát místem, kde si můžete budovat reputaci průběžně, nebo sledovat zajímavý obsah od ostatních uživatelů.