Infografika: Klíčové prvky dobré strategie pro sociální média

Jak by měla vypadat promyšlená strategie pro sociální média? Rozhodně by měla mít plán, a tento plán by měl obsahovat všech 11 klíčových prvků, na které není na sociálních sítích radno zapomínat.

Máte strategii pro sociální média? A je v ní všechno důležité, na co by kvalitní strategie neměla zapomínat? Infografika od Neala Schaffera, odborníka na sociální média a autora knihy Maximize Your Social, vám při hledání odpovědi na tuto otázku může být vítaným pomocníkem.

Infografika volně vychází z Nealovy knihy, a v jedenácti jednoduchých a stručných bodech shrnuje to vůbec nejdůležitější, co se v knize můžete dozvědět. Pokud se vám infografika líbí a chcete vědět víc, další autorovy texty najdete na jeho blogu.

nealinfographic

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Bílý dům s humorem odmítl petici za stavbu Hvězdy smrti

Už mnohokrát jsme viděli, že když se internetoví vtipálkové spojí, dokáží rozhýbat nejednu velkou korporaci. Tentokrát přiměli k akci Bílý dům online peticí věnovanou tomu, aby se Spojené státy zabývaly stavbou Hvězdy smrti, notoricky známé z Hvězdných válek. A odpověď zaslouží velkou poklonu.