Infografika: Jak zvýšit zapojení fanoušků na Facebooku

Facebook dělá poslední dobou všechno proto, aby správci stránek platili a platili. Zásah příspěvků padá rychle jako namazané chleby Ládi Hrušky a je lepší se smířit s tím, že většina fanoušků vaše post vůbec nevidí.

Jak zvýšit množství fanoušků radí infografika od WhoIsHostingThis.com. Nejsou to žádné velké objevy, ale jako denní mantra každého správce se to může hodit.  Takže vytisknout a vylepit na nejbližší vertikální plochu v openspace.

SkyrocketDoubleLikesInfographic

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nabitý Social Marketers Summit je tu, registrace končí zítra

Poslední dva dny zbývají na registraci na letošní Social Marketers Summit, který do Prahy opět přivede řadu zajímavých zahraničních hostů a zástupců velkých mezinárodních značek. Tématem pro tento rok je heslo Show me the money!, takže řeč bude o penězích a podle toho také celý Summit bude vypadat...
Přečtěte si více

Neporušuje náhodou vaše fotka pravidla Facebooku? Naše asi ano

Tohle měl být původně článek pranýřující facebookové hříšníky, kteří mají navzdory nedávné změně pravidel na své stránce cover photo obsahující více než 20 procent textu. Kdyby nebylo dvou věcí. Tou první byl pohled na naši vlastní facebookovou stránku, tou druhou absolutní nemožnost dopátrat se podrobností a použitelného nástroje na měření.