Infografika: Jak zařídit, aby lidé vaše příspěvky na Facebooku sdíleli

V přehledné infografice rozdělené hned do 14 stručných bodů si můžete zopakovat základní pravidla pro to, aby vaše příspěvky na Facebooku uživatelé “sami od sebe” co nejvíce sdíleli dál.

Infografika pochází z dílny společnosti ShortStack, zaměřené na tvorbu aplikací na Facebooku. Stejně jako v případě infografiky věnované soutěžím, i tato je rozdělena na přehledně popsané body, které ve svém souhrnu mohou pomoci s kvalitní strategií pro komunikaci s fanoušky a zákazníky přes Facebook. ShortStack má podle všeho bodové infografiky prostě rád a co víc, jejich podoba sama odpovídá pravidlu číslo 13 z infografiky. Pokud jde o samotná doporučení, ta pocházejí od Mari Smith.

Základním předpokladem, ze kterého infografika vychází ve všem, je snaha o co největší viralitu příspěvků. Pokud vás fanoušci a jejich přátelé sami od sebe sdílejí, je to ten nejlepší způsob, jak se dostat do povědomí co nejvíce lidí, získat si nové fanoušky bez placení za reklamu a svou existenci zviditelnit.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak by mohl vypadat Facebook podle představ designérů

Vyhrát si s podobou něčeho tak komplexního a masově populárního jako je Facebook, to je pro mnohé designéry zjevně neodolatelná představa. V průběhu let se objevila celá řada návrhů a i letos přibývají další. Kterou verzi byste v běžném životě nejraději používali vy?
Přečtěte si více

Sledujte nejdelší volný pád historie v přímém přenosu

Již za několik desítek minut, v půl třetí našeho času, začne v přímém přenosu pokus o nejdelší volný pád v historii lidstva. Felix Baumgartner, podpořený týmem RedBull, chce skočit z neuvěřitelných 36 kilometrů a řítit se k zemi nadzvukovou rychlostí, chráněn pouze speciálním oblekem. A to vše v přímém přenosu.