Infografika: Jak si vede vaše stránka na Facebooku ve srovnání s ostatními?

Jak si vedou na Facebooku stránky, které jsou stejně velké, jako ta vaše? Nová infografika od Quintly nabízí plné srovnání, a to pro šest velikostních kategorií stránek a v několika relevantních ukazatelích. Podobnou infografiku navíc chce Quintly vydávat pravidelně, a nyní máte šanci ovlivnit, jaké údaje v ní budou obsaženy.

Ať už se sami rádi srovnáváte s ostatními nebo nikoliv, je možné, že byste s nimi rádi srovnali svoji stránku na Facebooku. Ať už je totiž malá, střední, nebo obrovská, zjistit to, jak si v ukazatelích typu komentářů, sdílení či častosti interakcí vede ve srovnání s jinými stejně velkými stránkami, vám může přinést náhled ze zase trochu jiného úhlu. Každopádně z jiného úhlu oproti tomu, co vám dají další a další pohledy pouze do vašich vlastních Insights.

Lidé z Quintly proto vytvořili infografiku, kde všechny podstatné metriky své stránky můžete srovnat s průměrem pro stránky dané velikosti. Tedy všechny – jde o první infografiku ze série, kterou Quintly plánuje za stejným účelem pravidelně vydávat jednou měsíčně. Společnost proto prosí čtenáře, aby jí poskytli zpětnou vazbu, zda v infografice některé důležité ukazatele, které by v ní rádi viděli, nechybí. Pokud byste takovou informaci poskytnout chtěli, není nic snazšího, než váš pohled připsat do komentářů k příslušnému příspěvku na blogu Quintly.

A nyní již samotná infografika. Pěvně věříme, že vám přijde vhod.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Fenomén: SMS pranky Nathana Fieldera

Jméno Nathana Fieldera vám možná nic neříká, ale určitě jste se už při brouzdání nekonečnými vodami internetu setkali s některým z jeho vykonstruovaných pranků. Nathan svoje početné followery vyzývá k legráckám typu: Napiš svoji přítelkyni "Nebyl jsem k tobě docela upřímný" a hodinu neodpovídej, nebo "Napiš svoji mámě, že máš 2 gramy za 40 dolarů". A výsledky se pak baví celý svět.