Infografika: Jak si vede vaše stránka na Facebooku ve srovnání s ostatními?

Jak si vedou na Facebooku stránky, které jsou stejně velké, jako ta vaše? Nová infografika od Quintly nabízí plné srovnání, a to pro šest velikostních kategorií stránek a v několika relevantních ukazatelích. Podobnou infografiku navíc chce Quintly vydávat pravidelně, a nyní máte šanci ovlivnit, jaké údaje v ní budou obsaženy.

Ať už se sami rádi srovnáváte s ostatními nebo nikoliv, je možné, že byste s nimi rádi srovnali svoji stránku na Facebooku. Ať už je totiž malá, střední, nebo obrovská, zjistit to, jak si v ukazatelích typu komentářů, sdílení či častosti interakcí vede ve srovnání s jinými stejně velkými stránkami, vám může přinést náhled ze zase trochu jiného úhlu. Každopádně z jiného úhlu oproti tomu, co vám dají další a další pohledy pouze do vašich vlastních Insights.

Lidé z Quintly proto vytvořili infografiku, kde všechny podstatné metriky své stránky můžete srovnat s průměrem pro stránky dané velikosti. Tedy všechny – jde o první infografiku ze série, kterou Quintly plánuje za stejným účelem pravidelně vydávat jednou měsíčně. Společnost proto prosí čtenáře, aby jí poskytli zpětnou vazbu, zda v infografice některé důležité ukazatele, které by v ní rádi viděli, nechybí. Pokud byste takovou informaci poskytnout chtěli, není nic snazšího, než váš pohled připsat do komentářů k příslušnému příspěvku na blogu Quintly.

A nyní již samotná infografika. Pěvně věříme, že vám přijde vhod.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Digitální deníky AVG: Mají mladí Češi kostlivce ve skříni?

V pořadí již šestý díl zajímavého seriálu studií o chování spotřebitelů na internetu z dílny AVG nese název Digitální kostlivec ve skříni. Zabývá se způsobem, jak internet a sociální sítě využívá mladá generace lidí ve věku 18 až 25 let, a to s ohledem na to, jak jejich současné chování může ovlivnit jejich budoucnost.