Infografika: Jak na nejdůležitější sociální sítě

Staráte-li se o sociální média ve firmě, hodí se mít k ruce přehledný seznam základních pravidel, jak postupovat a co naopak nedělat. Právě takovým seznamem je i infografika od Toll Free Forwarding. Poradí nejen jak na Facebook, ale také na Twitter, Google Plus, Instagram, LinkedIn a Pinterest.

Je mnoho nejrůznějších pravidel, jak se chovat na sociálních sítích, pokud na nich vystupujete jako firma. Mnohá tato pravidla se navíc pro různé sociální sítě vzájemně liší. Než vám všechny tyto poučky a doporučení vejdou do krve, může to trvat poměrně dlouho, a i pak se může stát, že vám některá prostě vypadne.

Naštěstí existují praktické pomůcky, například v podobě přehledných infografik, jakou je i ta dnešní. Nestane se vám tak, že si na některé důležité pravidlo zrovna nevzpomenete — infografika vám je všechny včas připomene, i pokud máte tak špatný den, že byste dokázali zapomenout i význam barev na semaforu.

Infografiku sestavili lidé z Toll Free Forwarding. Za to, jak stručně ale přitom komplexně ji pojali, jim právem náleží respekt.

social_media_etiquette

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Diskuzní vlákna dorazila na Facebook, nakonec i pro menší stránky

Jak Facebook slíbil, tak (skoro) učinil: diskuze na stránkách se nyní umí dělit do vláken. Sociální síť se odchýlila pouze ve dvou věcech - funkce měla být od pondělí k dispozici pro všechny stránky s více než 10 tisíci fanoušků, u nás se tak stalo až v úterý a podle všeho se novinka týká i menších stránek. Jestli jste svou stránku ještě nekontrolovali, běžte se podívat, co tam na vás čeká.