Infografika: Jak na Facebooku využít pokročilé možnosti cílení reklamy

Facebook sice nabízí v cílení reklamy různé vychytávky, většina laických uživatelů ale nemá nejmenší tušení, jak s nimi pracovat. Pokud se to týká i vás, infografika od SurePayroll vám se základy pokročilého cílení pomůže.

Co jsou Custom Audiences a jaké jejich typy existují? Co jsou Lookalike Audiences? Jak všechny tyto nástroje používat? Pro laika jde o otázky, nad jejichž řešením může strávit i dlouhé hodiny. Pomoci může infografika o pokročilém cílení reklamy od SurePayroll, která se tyto nástroje snaží jednoduše a stručně vysvětlit.

Infografika navíc ukazuje postupy, jak si publikum dle Custom a Lookalike Audiences připravit pro pozdější užití. V samém závěru pak předvádí, jak vytvořit reklamní kampaň pro získání fanoušků na vaší stránce.

Pokud s pokročilými reklamními nástroji Facebooku pravidelně pracujete, pravděpodobně tahle infografika není pro vás. Pokud si s nimi ale nevíte rady, a přitom tušíte, že by mohly zvýšit efektivitu vámi investovaných prostředků, pak určitě čtěte dál.

Facebook-Ad-Infographic

Total
0
Shares
Další články