Infografika: 18 tipů pro příspěvky stránek na Facebooku

Opakování je matka moudrosti, říká staré české přísloví. Drží se toho i povedená infografika od PostRocket, která přehlednou formou opakuje 18 praktických pravidel, jak a jaké příspěvky publikovat, abyste uživatele se svou stránkou na Facebooku zaujali.

Společnost PostRocket, tvůrce nástroje pro optimalizaci nejen času publikaci příspěvků na Facebooku, zúročila své zkušenosti při tvorbě praktické infografiky 18 Sweet Tips for Facebook Page Posts. Ta je zaměřena na psaní příspěvků pro fanouškovské stránky, na jejich obsah, tón, typ, pravidelnost a další charakteristiky, a může posloužit jako praktický pomocník pro připomenutí, na co při vymýšlení příspěvků a jejich publikaci nezapomínat.

Připomenete si tak zlaté pravidlo, že váš příspěvek by měl naplňovat alespoň jedno ze tří adjektiv “zajímavý, informující a zábavný”, že je důležité nejen co publikujete, ale i kdy, že fotografie a obrazové příspěvky si obvykle vedou lépe, stejně jako příspěvky kratší. Nezapomenete ani na to, že na Facebooku lidé očekávají od stránek lidskou osobnost, ne formální bezbarvou komunikaci, a že byste své fanoušky měli odměňovat exkluzivními slevami či informacemi, aby se cítili výjimeční. Připadat si výjimeční totiž máme rádi všichni.

Další pravidla již přenecháme odborníkům z PostRocket:

Total
0
Shares
Další články