Infografika: 12 tak trochu zvláštních sociálních sítí

Máte rádi pletení a šití, knírky, pythagorovu větu, psy, kočky, karaoke, jste extrémní elitář nebo vám snad hrozí rozvod? Ať už je vaší slabůstkou cokoliv, rozhodně na to nemusíte být sami, a to díky infografice, která vám představí sociální síť na míru právě vám.

Jedna z nejkouzelnějších věcí na internetu je to, že si na něm každý může najít to svoje. A to skutečně každý, včetně těch, u kterých by bylo bývalo lepší, aby nehledali vůbec nic, což už tak kouzelné není (přesto díky tomu na webu kromě legálního obchodování kvetou také nejrůznější formy kriminálních aktivit). Mezi tyto extrémní případy ale rozhodně nepatří sociální sítě z následující infografiky, které sice leckomu mohou připadat poněkud zvláštní, rozhodně na nich ale není nic odsouzeníhodného, ba naopak. Vždyť co špatného by mohlo být na lásce k pejskům, kočičkám, vyšívání či pořádnému mužnému kníru?

Infografika z dílny sociální sítě MyLife.com shrnuje 12 sociálních sítí, o kterých jste snad, avšak velmi nepravděpodobně, mohli slyšet tehdy, pokud sdílíte některou z lásek, na jejichž základě tyto sítě své uživatele propojují. Nechybí síť pro všechny ty, kdo se cítí osamělí a chtějí mít kontakt ne na stovky či tisíce, ale rovnou miliony dalších lidí, ani taková, kam se dostane jen skutečná elita a vůbec nikdo jiný. Na své si přijdou milovníci zvířat, i když jen několika vybraných, inteligenti a intelektuálové, vyžívající se v hlavolamech a přemýšlení, i ženy, které by si snad chtěly nechat zvětšit hrudník.

Internet tu prostě a jednoduše je pro všechny bez rozdílu.

Via ML

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Zynga ve třetím čtvrtletí tratila, akcie šly přesto nahoru

Po společnostech jako Google, Facebook či Yahoo ukázala výsledky hospodaření také problémová Zynga, tvůrce Farmville a dalších slavných sociálních her. Nejen odchod přebytečných zaměstnanců, ale i vyšší příjmy než se očekávalo měly pravděpodobně na svědomí, že její akcie si včera po uzavření burz polepšily.
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Prezidentský speciál!

Co otřásalo sociálními sítěmi minulý týden? Především viróza hlavy státu, která zase po čase ukázala sílu naší domácí lidové tvořivosti. Jako bonus navíc trochu toho hokeje a jak by vypadal Mimibazar ve facebookovém hávu. A samozřejmě nechybí ani zahraniční inspirace!