Infografika: 10 tipů, jak vymyslet příspěvek na Facebook

Pokud máte strategii pro komunikaci s fanoušky na Facebooku dobře promyšlenou, měla by situace, kdy vám dojdou nápady na příspěvky, být spíše výjimečnou. Nikdo z nás ale není dokonalý a při nejlepší vůli se to stejně čas od času stane. Pro tyto případy vám přijde vhod dnešní infografika, která k vymýšlení poutavých statusů dává 10 praktických tipů.

Blog společnosti ShortStack je skutečným zlatým dolem zajímavých infografik se sociálně marketingovou tématikou. Pro dnešní den padlo naše oko na tu zabývající se problémem, který asi všichni tak trochu známe. Je čas publikovat příspěvek na Facebooku, marně ale sbíráte inspiraci. Nenapadá vás buď o čem psát, nebo jak příspěvek poutavě formulovat.

Infografika sice rozhodně příspěvek nenapíše za vás, poskytne vám ale 10 skvělých tipů, jak si s ním poradit lépe. Kdo ví, třeba vás právě díky ní i ve slabší chvilce napadne status, který bude na dlouhou dobu patřit mezi vaše nejúspěšnější.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Youtuberka Lou: Stále nevěřím, že když je nějaký produkt vyprodaný, je to kvůli mně

Na YouTube má přes 400 videí a dohromady skoro 20 milionů zhlédnutí. Domů dostává haldu produktů a naposledy dostala i billboard. Jen tak, protože to, co ukazuje nebo doporučuje, se může rychle vyprodat. Lucie Dejmková vystupuje pod jménem Lou a svůj kanál a blog pojmenovala Get the Louk. My jsme ji vyzpovídali v seriálu o známých českých youtuberech.