Infografika: 10 tipů, jak vymyslet příspěvek na Facebook

Pokud máte strategii pro komunikaci s fanoušky na Facebooku dobře promyšlenou, měla by situace, kdy vám dojdou nápady na příspěvky, být spíše výjimečnou. Nikdo z nás ale není dokonalý a při nejlepší vůli se to stejně čas od času stane. Pro tyto případy vám přijde vhod dnešní infografika, která k vymýšlení poutavých statusů dává 10 praktických tipů.

Blog společnosti ShortStack je skutečným zlatým dolem zajímavých infografik se sociálně marketingovou tématikou. Pro dnešní den padlo naše oko na tu zabývající se problémem, který asi všichni tak trochu známe. Je čas publikovat příspěvek na Facebooku, marně ale sbíráte inspiraci. Nenapadá vás buď o čem psát, nebo jak příspěvek poutavě formulovat.

Infografika sice rozhodně příspěvek nenapíše za vás, poskytne vám ale 10 skvělých tipů, jak si s ním poradit lépe. Kdo ví, třeba vás právě díky ní i ve slabší chvilce napadne status, který bude na dlouhou dobu patřit mezi vaše nejúspěšnější.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Tumblr spustil mobilní reklamy v aplikacích pro iOS a Android

Mobilní reklama na mikroblogovací platformě Tumblr, kterou společnost spustila během včerejška, je důležitým doplňkem její současné monetizační snahy Radar. Protože se Tumblru neustále zvyšuje počet mobilních uživatelů, těžko by společnost do budoucna vystačila bez způsobu, jak přístupy přes své mobilní aplikace přetavit ve finanční příjmy.
Přečtěte si více

Evernote Devcup: Když vás vývojáři a uživatelé milují

Věděli jste, že Evernote dělá svojí vlastní konferenci? A že je vážně docela veliká? Na konci srpna proběhla v San Franciscu již druhá Evernote Trunk Conference, jejíž součástí bylo i vyhlášení nejlepších aplikací využívajících Evernote API. Jaké nápady zaujaly nejvíce a jaké to je, když se kolem jediné aplikace točí celá konference?