Hledá se Social media maniac pro Ogilvy

Ogilvy Interactive chce najít a obsadit zbrusu novou pozici social media guru/ninja/maniac. A protože se s Tomášem Jindříškem i s dalšími kolegy z Ogilvy známe už dlouho a hezky nás poprosili, rádi tentokrát vyjdeme vstříc, protože by nás samotné zajímalo, jak to dopadne.

Je v tom totiž háček – na přímou otázku, jestli někoho neznáme, jsme si bohužel museli odpovědět, že nás prostě nikdo nenapadá. Známe asi všechny specializované agentury, známe pár lidí, kteří si v marketingových odděleních vydobyli pozice Social media specialistů. Ale že bychom věděli o někom, kdo ještě někde není napevno ukotvený, to bohužel ne.

Jak jsme z Ogilvy pochopili, chtějí najít early adoptera, který aktivně sleduje novinky v oboru, ideálně bloguje a nemusí mít agenturní zkušenosti. To je mimochodem i dobrá charakteristika pro případné nové redaktory Těchinternetů – kdybyste měli zájem, ozvěte se ;-).

Najde se někdo takový mezi našimi čtenáři? Popřemýšlejte o tom nad inzerátem:

Hledá se social media maniac!

Jste?

Proč to dělat zadarmo? Nechte se za to platit a dělejte to pro nejvýznamější firmy.

OgilvyInteractive hledá fanouška sociálních sítí, který by rád realizoval strategie na sociálních sítích pro značky jako IBM, Coca-Cola, Fernet Stock a podobné. Žádné minimalistické postování příspěvků na zeď, dělejte to pořádně, za odpovídající rozpočty a na úrovni.

Volná pracovní náplň.

Aktivní účast na sociálních sítích typu Facebook, Twitter a Foursqare nutností, vlastní blog výhodou.

Zájemci pište na info@ogilvyinteractive.cz nebo na zeď facebook.com/ogilvyinteractiveprague