Harlem Shake se nevzdává, roztančil weby, Spartu i magistrálu

Jestli jste si mysleli, že už je po všem, tak není. Vlna zájmu o mem Harlem Shake přinejmenším u nás stále trvá. Zatímco Kazma se vyblbnul na přechodu u václaváku, webové stránky rozdováděl speciální doplněk pro Chrome.

Už před dvěma týdny jsme psali o tom, jak na šílenství kolem memu Harlem Shake naskočily velké značky a firmy jako Pepsi, Facebook nebo LinkedIn, a také více než stovka digitálních agentur z celého světa. Již tehdy se s mírným zpožděním objevilo i pár českých průkopníků, nyní se ale jejich řady rychle rozrůstají (není divu, když se o tom píše dokonce i v revue na iDnesu).

Na své facebookové stránce si dnes s vlastním videem moc hezky vyhrála fotbalová Sparta, předevčírem zase svou pražskou verzi představilo Fajn rádio s moderátorem Kazmou v hlavní roli. Obě značky tak doplnily starší a místy i dost povedené kousky od ViralBrothers (250 tisíc zhlédnutí), SeznamuMiss Academia či Socialbakers. A tak nějak předpokládáme, že ani tím to neskončí…

Své české uživatele si našel i stylově zbytečný doplněk pro prohlížeč Chrome, který umožňuje roztančit v Harlem Shake stylu jakoukoliv webovou stránku. A kdo ví, čeho všeho se ještě dočkáme – třeba na Mashable už se píše o tom, že v zemích jako je Egypt nebo Tunisko se tenhle tanec stává dokonce nástrojem veřejného politického protestu.

Total
0
Shares
Další články