Harlem Shake Roulette! Zbytečné, zvrácené, zábavné

Co se stane, když spojíte bláznivý meme a princip náhodně losovaného videa po vzoru Chatroulette? Přesně to, co byste čekali. Harlem Shake Roulette vás bude do zblbnutí zásobovat šílenými záběry lidí provozujících Harlem Shake ve všech myslitelných kompozicích. Tak dlouho, dokud to dokážete snášet.

Jestli jste ještě nepostřehli mánii kolem tance zvaného Harlem Shake, máte docela zpoždění. Je to zase jeden z těch memů, kdy se lidé na internetu předhánějí v natáčení videí na zadané téma, a zatím se zdá, že se při tom výjimečně ještě nikdo nezabil. Zadání je jednoduché – na počátku je člověk tančící na píseň Harlem Shake za zdánlivého nezájmu okolí, aby za pár okamžiků vypuklo divoké peklo.

Tahle věc už vznikla v nespočtu různých kreací a proto je tu harlemshakeroulette.com, abyste si je mohli užívat všechny, náhodně a do nekonečna (na YouTube je jich údajně nyní nahráno 4000 denně). A jako obvykle to má jistou zvláštní přitažlivost…

Spin again!

Via TNW

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook chystá nový News Feed, čeká se víc videa a obrázků

Na čtvrtek 7. března svolala největší sociální síť do svého sídla v Menlo Parku novináře na akci, kde má být představena nová podoba kanálu s příspěvky. Pozvánka sice nic víc neříká, něco málo ale naznačuje projev Marka Zuckerberga u příležitosti zveřejnění hospodářských výsledků a také starší zprávy o chystaných plánech a experimentech.