Flickr nabírá vývojáře reklamou skrytou ve zdrojovém kódu

Přečíst si zdrojový kód stránky vám může dát jistou představu o tom, jak je vytvořená, alespoň pokud mu dokážete porozumět. V případě nové podoby Flickru ale díky tomu navíc můžete i sehnat práci. Služba se totiž snaží zaujmout zvídavé programátory právě tímto způsobem.

Úvodní stránka nového Flickru, který Yahoo minulý týden redesignovalo a zviditelnilo úložištěm fotografií s jedním terabytem dat zdarma (jen několik hodin poté, co oznámilo akvizici Tumblru), obsahuje mnohem víc, než co je na ní na první pohled vidět. Pokud si zobrazíte její zdrojový kód, uvidíte v samém záhlaví informaci, že Flickr nabírá do svých řad nové pracovníky.

Umístění upoutávky je nejen originální, ale i logické. Kde jinde ji uvidí pouze ti, pro které je určena (tedy programátoři se zájmem o Flickr), než ve zdrojovém kódu? Na stránku s volnými pracovními pozicemi se nicméně v případě zájmu lze dostat i přes odkaz úplně dole v zápatí na libovolné stránce Flickru, a abychom byli kompletní, volné pozice ve Flickru naleznete zde.

Via VV

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Oreo svedlo další “souboj” na Twitteru, tentokrát ho vyzval Kit Kat

Srandičky s hashtagy nebo vtipné falešné účty celebrit jsou jistě skvělá zábava, za královskou disciplínu ale na Twitteru rozhodně považujeme špičkování mezi značkami. Vybalancované souboje v pohotovosti a kreativitě administrátorů mohou přinést spoustu plusových bodů všem zúčastněným (pokud některá ze stran neztratí hlavu), stejně jako aktuálně Kit Kat a Oreu.