Facebook začal spouštět mobilní Ads Manager

Do konce léta Facebook všem uživatelům spustí mobilní verzi Ads Manageru. Stane se součástí aplikací pro iOS i pro Android a zkrátka nepřijdou ani uživatelé mobilního webu sociální sítě.

Facebook včera oznámil, že brzy začne spouštět mobilní verzi Ads Manageru, nástroje pro správu reklamy a kampaní. Ve chvíli, kdy budete mít Ads Manager aktivní, objeví se ve vaší aplikaci (či při návštěvě mobilního webu) nová stejnojmenná položka v hlavním menu. Kliknutím na ni se spustí nástroj, přes který bude možné:

  • pozastavit a znovu spustit kampaň
  • měnit rozpočty a časový harmonogram kampaní
  • prohlížet Insights
  • reagovat na upozornění

Facebook ovšem Ads Manager nebude spouštět nijak závratným tempem. Poslední uživatelé by se ho měli dočkat nejpozději “do konce léta”. Což, vzato striktně podle kalendáře, také může znamenat až za dva měsíce.

ads manager 1

ads manager 2

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Twitter uvažuje nad novou metrikou, dosahem tweetů

Pokud by nikdo při získávání followerů na Twitteru nepodváděl, byl by jejich počet velmi přesným ukazatelem popularity účtů. Jenomže to je bohužel pouhou iluzí a uvědomuje si to i Twitter. Uvažuje proto údajně o zavedení nové metriky, která by sledovala reálný dosah, tedy kolik uživatelů tweety z daného účtu skutečně vidělo.
Přečtěte si více

Facebook v Indii testuje “prozváněcí” reklamu

Pokud jste mladší ročníky, možná si ještě pamatujete na dobu, kdy jste místo volání či SMS své přátele ze školy jen prozváněli, abyste ušetřili za hovor. Prozvánění je velmi populární i v Indii, a právě tam Facebook nyní testuje zcela novou "prozváněcí" reklamu.
Přečtěte si více

Kontrolu nad Diasporou získá komunita. Konec, nebo začátek?

Tým, který před dvěma lety založil "anti-facebook", distribuovanou a otevřenou sociální síť Diaspora, se rozhodl předat otěže své komunitě. Na Diaspoře se budou zakladatelé účastnit již jen jako řadoví členové společenství, místo toho budou pracovat na dalším svém projektu Makr.io. Neznamená to pro ambiciózní projekt jeho konec?