Facebook výrazně zrychlil časování příspěvků

Už skoro rok a půl mohou majitelé stránek časovat své příspěvky na Facebooku, aby se v určitou chvíli automaticky vydaly. Až dosud to ale bylo skutečné peklo. Díky novému zjednodušení zabere načasování příspěvku místo deseti kroků jen dva.

Pokud používáte nástroj pro načasování příspěvků na Facebooku, s jehož pomocí se ve zvolenou dobu samy automaticky publikují, uděláme vám radost. Sociální síť totiž konečně zjednodušila bolestivý proces, se kterým zvolení data a času publikace trvalo mnohem déle, než by bylo nutné.

Zatímco dosavadní podoba časování obsahovala až pět rozbalovacích menu, ve kterých bylo 7 až 31 položek, v nové verzi jsou vyplňovaná políčka jen dvě. To první obsahuje datum ve formátu měsíc/den/rok, druhé políčko slouží pro určení času. První políčko bude automaticky předvyplněné s dnešním datem, a po rozkliknutí zobrazí přehledný kalendář, kde si můžete zvolit i jiný den. Druhé políčko se vyplňuje ručně vepsáním času, během psaní se navíc objeví automatická nabídka pro rychlé dokončení.

Jak se časování příspěvku změnilo snadno zjistíte srovnáním následujících dvou obrázků. První z nich zachycuje starou podobu nástroje, ten druhý novou, vylepšenou a zrychlenou verzi.

Staré časování příspěvků:

casovani old

Nové časování příspěvků:

casovani nove

Total
0
Shares
Další články