Facebook testuje novou reklamní sekci po straně vedle news feedu

Pro některé uživatele Facebooku, kteří na sociální síti spravují placené kampaně, se po pravé straně new feedu začala objevovat nová sekce. Jmenuje se Your Ads a obsahuje shrnutí výkonnosti probíhajících kampaní a odkazy na tvorbu a správu reklam.

Nová sekce po pravé straně news feedu na Facebooku umožní inzerujícím uživatelům mít neustálý přehled o svých placených kampaních. Sekce obsahuje základní data o výkonnosti reklam, která lze přepínat mezi aktuálními (dnešními) a celkovými výsledky. Kromě toho je součástí sekce také soubor odkazů na další práci s placenou reklamou, především odkazy na tvorbu reklamy a příspěvků, ale také pro správu reklamy, účtování a nápovědu.

Na novinku upozornil server Inside Facebook Teddy Quinn ze společnosti Tenthwave, preferovaného marketingového developera Facebooku. Podle něj experiment vidí někteří uživatelé, kteří jsou zároveň správci inzerujících stránek.

ads shortcuts

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Moje oči!

"Life-hacky", životní moudra, Suprise Muthafuka, jak mít vztah, jak podvádět ve škole, další tip na ochranu před ebolou a mraky dalších užitečných rad ze světa kompjůtrů...