Facebook spouští videokanál pro developery

Jste developer mobilních aplikací, her na Facebooku nebo webových stránek, které Facebook používají ke zvýšení návštěvnosti? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Facebook spustil videokanál, který by vám měl přinést inspiraci a vaši práci usnadnit.

Nový videokanál od Facebooku bude obsahovat videa pro developery ze všech hlavních oblastí práce s Facebookem. Má jít jak o živé přenosy, tak záznamy a interaktivní vysílání, ve všech třech hlavních oblastech, ve kterých vývojáři s Facebookem pracují. Sociální síť slibuje, že:

  • mobilní developeři zjistí, jak jít víc do hloubky a svoje aplikace s pomocí Facebooku posilovat
  • vývojáři her se naučí tvořit lepší hry na web i mobily
  • webové stránky a vydavatelé se naučí používat Facebook ke zvýšení návštěvnosti

Videokanál lze nalézt na adrese facebook.com/developerslive, již nyní obsahuje necelé tři desítky videozáznamů přednášek odborníků z Facebooku. První živý přenos má přijít 19. února, kdy bude nejdůležitější aktuální infromace pro developery shrnovat Doug Purdy, ředitel Facebooku pro platformové produkty. Facebook již v minulosti spustil kanál Facebook Live, který také obsahuje řadu inspirativních materiálů největší sociální sítě.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Všechny podstatné změny na Facebooku za poslední měsíc

Marketing na Facebooku má sám o sobě svá úskalí, na která je třeba dávat pozor. Situaci ale dále komplikuje to, že se neustále průběžně mění, jak se vedení snaží přizpůsobovat tomu, co podle něj chtějí uživatelé, a co zároveň společnosti přinese největší příjmy. Proto přinášíme stručný přehled toho, co se změnilo během měsíce března, a podobné shrnutí přineseme každý měsíc.