Facebook ruší neúspěšné e-maily @facebook.com

E-mail, chat a SMS na jednom místě. To byla před pár lety vize Marka Zuckerberga. Teď uznává, že s e-maily se trochu sekl.

Facebooková adresa měla být výhodou, kterou přivítají všichni uživatelé Facebooku. Nestalo se a proto se se e-maily rozplynou a jejich místo zaplní chat.

“Během následujících týdnů upozorníme uživatele, kteří používají náš e-mail, že měníme podmínky. Pokud vám někdo napíše na Facebook, už se to nezobrazí mezi zprávami, ale přepošleme to na primární adresu uživatele. Tuto změnu děláme proto, že moc lidí facebookovou e-mailovou adresu nepoužívalo a my se teď soustředíme hlavně na mobilní messaging,” tvrdí mluvčí Facebooku serveru Inside Facebook.

facebook

 

Právě kvůli uživatelům s mobilními telefony pořídil Zuckerberg do své stáje minulý týden aplikaci WhatsApp. Ta by mu měla zajistit velký podíl na trhu mobilních messengerů. A možná i víc. Šéf WhatsAppu totiž včera prohlásil, že do léta se jeho aplikace naučí i telefonovat.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebooková soutěž dne: Fénixter od Zaraguzy

Je to jen pár dní, co se Zaraguza pochlubila nejnovějším vyhraným tendrem na pivo Fénix a už je venku jejich první společná soutěž. Bohužel, i našim oblíbencům ze Zaraguzy se občas něco nepodaří a tak tu máme další příspěvek do seriálu o soutěžích, které nám slouží jako námět k zamyšlení.
Přečtěte si více

Když sex a moderní reklama pomáhají vzdělávat

Říká se, že sex prodává, málokdy je ale jeho marketingové využití možné označit za sofistikované. Dá se nicméně úspěšně využít i pro poněkud vyšší cíle – třeba napomoci vzdělávání a zdravotní osvětě. Obzvláště ve spojení s internetem či mobilními aplikacemi je to účinná a také oblíbená kombinace, jak přitáhnout a udržet pozornost u jinak nudných osvětových témat.