Facebook otevřel veřejnosti skupinu pro preferované marketéry

Facebook otevřel veřejnosti přístup do skupiny PMD News. Tu používá jako jeden z kanálů pro informování svých nejužších reklamních partnerů, tzv. Preferovnaných marketingových developerů, o vývoji produktů, API a souvisejících zajímavostech.

Chcete mít přístup ke stejným informacím jako společnosti, které si Facebook zvolil jako preferované dodavatele marketingových služeb, takzvané Preferred Marketing Developers? Nyní můžete mít k dispozici stejné zprávy o dění na platformě Facebooku a ve stejnou dobu, jako má tato skupina vyvolených firem.

pmd-news

Facebook totiž včera otevřel skupinu, která doposud byla určena jen pro zaměstnance vývojářů a agentur honosících se titulem PMD. Jmenuje se PMD News a sociální síť v ní informuje o svých novinkách, webinářích, studiích a poskytuje mnohé další informační zdroje.

Pokud potřebujete kvalitní informace o fungování platformy Facebooku, jeho API či reklamních produktů, tuhle skupinu se rozhodně vyplatí sledovat.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Instagram sdílí video, upravit se dá na 13 způsobů

Způlky pravidvé, způlky nikoliv, spekulace kolem včerejší tiskové konference Facebooku se zčásti potvrdily. Sociální síť sice nepředstavila RSS čtečku, zato videa na Instagramu se stala od včerejšího večera skutečností. Klipy mohou mít až 15 sekund a na jejich úpravu služba nabízí hned 13 speciálních filtrů.