Facebook omylem vypustil Slingshot, svého konkurenta Snapchatu

Facebook včera omylem na několik hodin vypustil do App Store svou novou mobilní aplikaci Slingshot, rychle ji ale opět stáhl. Jde o další pokus o konkurenci Snapchatu, tentokrát ale trochu jinak.

Slingshot, nová aplikace Facebooku, se v App Store včera příliš dlouho neohřála. Sociální síť ji nedopatřením zveřejnila dříve než měla v plánu, a proto ji velmi rychle zase stáhla. Ke zveřejnění aplikace došlo v lokálních obchodech App Store pro některé země, neobjevila se ale v obchodu pro USA.

“Omylem jsme dnes vydali verzi naší nové aplikace Slingshot, na které pracujeme. Se Slingshotem budete moci sdílet momenty ze svého každodenního života s mnoha lidmi najednou. Již brzy bude aplikace hotová a my se těšíme, až si ji vyzkoušíte,” komentoval včera únik mluvčí Facebooku.

Slingshot umožňuje sdílení fotografií a krátkých videí, které se navždy smažou hned potom, co si je adresát doprohlédne. Slingshot se ale od konkurence liší tím, že se pokouší obsah viralizovat pomocí systému odemykání zpráv. Aby se totiž uživatel mohl podívat, co mu přišlo, musí nejprve sám odeslat zprávu nazpět.

slingshot

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Shareaholic: Návštěvnost zprostředkovaná Facebookem roste, hlavně na mobilech

Facebook je mezi sociálními platformami dlouhodobě tou vůbec nejvýkonnější v přivádění návštěníků na externí weby. Analýza od Shareaholic ukazuje, že za poslední rok si ještě polepšil, když jím zprostředkovaná návštěvnost povyrostla o skoro 60 procent. Dobrou zprávou navíc je, že rozhodující podíl na růstu měla mobilní návštěvnost.
Přečtěte si více

Buddy Media radí, kdy psát příspěvky a jaká slova použít

Věděli jste, že příspěvkům o módě, zdraví či cestování se nejvíc daří ve čtvrtek, financím ve středu, jídlu v úterý, sportu v neděli a zábavě i médiím kolem víkendu? Společnost Buddy Media sledovala rozdíly v tom, kdy značky získávají největší ohlas na své facebookové příspěvky nejen v závislosti na čase vydání, ale také podle odvětví či použitých slov.