Facebook nečekaně zrušil skoro všechna omezení pro úvodní fotky stránek

Upozornění na slevové akce, odkazy na webové stránky, šipky ukazující na tlačítko To se mi líbí hned pod úvodní fotkou. To všechno a ještě víc bylo ještě nedávno na facebookových stránkách zakázané a nyní už není. Speciálně pro úvodní fotky už platí v podstatě jediné pravidlo, podle kterého nesmí více než pětinu obrázku tvořit text.

Jak už to tak bývá, změny v pravidlech pro stránky si už v minulých dnech všimla řada uživatelů, až nyní se ale zpráva rozšířila. Kupodivu ale ne ze strany Facebooku, na novinku jako jedna z prvních upozornila Mari Smith. Upravená pravidla jsou o poznání stručnější a jejich přímé srovnání s těmi původními můžete posoudit na tomto obrázku:

Možnosti, jak úvodní fotku využít k propagaci své aktuální kampaně, webových stránek či speciálních nabídek se tímto krokem podstatně rozšiřují. Poslední zbylé pravilo v obrázku zakazuje jen více než 20 procent textu, je to nicméně pravidlo, jehož dodržení se asi nejobtížněji měří. Jak si lze jeho splnění ověřit, tomu jsme se nedávno věnovali v samostatném článku.

Via AF

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak se pracuje ve Facebooku a jakou máte šanci se tam dostat

Jaké je pracovní prostředí ve Facebooku, největší sociální síti světa? Jak o společnosti mluví sami zaměstnanci? Co od uchazečů chce oddělení lidských zdrojů? Je pro získání práce ve Facebooku nutné umět programovat? Odpovědi na tyto otázky a mnohé jiné přinesla diskuze na Redditu. Odpovídalo náborové oddělení Facebooku a do diskuze se zapojili i jeho další zaměstnanci z řad uživatelů Redditu.