Facebook Marketing Bible dnes večer pořádá dva semináře přes Hangout

Již dnes večer proběhnou dva veřejné semináře přes službu Hangouts on Air, na kterých promluví odborníci stojící za Facebook Marketing Bible o novinkách v marketingu na Facebooku. Tématy budou nový news feed či nová pravidla pro úvodní fotografie.

Semináře o marketingu na Facebooku organizuje web FacebookMarketingBible.com, spadající pod zpravodajský server Inside Facebook. Mluvit se bude o tom, co je na Facebooku v poslední době nové: o novém news feedu a co znamená pro marketéry, o změnách pravidel pro cover fotografie a nástroji Lookalike Audiences.

Oba hangouty budou trvat přibližně půlhodinu a následovat budou dvě hodiny po sobě. První začíná v sedm hodin večerních našeho času a odkazy by se včas měly objevit na Facebooku nebo Twitteru “marketingové bible”.

  • Understanding the New News Feed: How Adjust Your Marketing Plan
  • 19:00 – 19:30, i pro začátečníky
  • Tento hangout se bude zabývat novým news feedem a tím, co znamená jeho podoba pro marketéry. Řeč přijde také na nová pravidla kolem cover fotografií.
  • Using Lookalike Audiences to Reach New Customers
  • 21:00 – 21:30, předpokládá pokročilejší znalost marketingových funkcí Facebooku
  • Druhý seminář se bude zabývat novinkou nazvanou Lookalike Audiences, která umožňuje zacílit podobné publikum, jako jsou vaši zákazníci. Řeč bude nejen o tom, jak funkce pracuje, ale i o tom, jak ji používat tak, aby byla co nejpřínosnější.

Via IF

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Fenomén Fekal Marketingu: Zdeněk Kubík

Czech Made Man, selfmade man, doménový car, investor, filmový producent a zároveň social media marketér, který si sám pro sebe musel vymyslet zbrusu novou speciální kategorii - fekál marketing. Aneb čti dál ty kundo, nebo ti vypíchnem oči!
Přečtěte si více

New Media Inspiration: Sociální média, glitch, kyberpunk i pornografie

Ostře sledovaný druhý ročník konference New Media Inspiration se tentokrát soustředil hlavně na data, naše oblíbená sociální média se ale ke slovu dostala také. Co ještě dělají značky špatně, jak se (ne)chovat a jaké nové kampaně byly úspěšné? No a k tomu jsme našli a zaznamenali ještě pár velmi zajímavých zpestření...
Přečtěte si více

Sleduje přenos z konference Multichannel Marketing & Sales

ADMAZ a agentura Dark Side právě teď pořádají první konferenci o multikanálovém prodeji v České republice s podtitulem "Nové cesty v oslovení zákazníka aneb marketing, sales, e-commerce, zásilkový obchod a multikanálový přístup efektivně". A určitě nebudete litovat, když si sledováním živého přenosu obohatíte svůj pracovní den.