Facebook jako karaoke? Nově umožňuje využít písničky v Stories i News Feedu

Největší sociální síť světa Facebook spouští několik novinek spojených s hudebním světem. Mezi ně patří možnost přidávat hudbu do Facebook Stories, funkce Lip Sync Live bude přístupná pro osobní profily i pro stránky, hudební skladby bude navíc možné přidat do nové sekce hudba v rámci osobních profilu.

Od středy tak bude možné přidávat písničky k fotkám a videím, které uživatele Facebooku přidávají do svých Stories a také do News Feedu. Využitím možnosti pořizovat fotky a videa přímo v aplikaci nebo jejich uploadem z telefonu je možné vybrat konkrétní část písničky a zároveň i stickerů (nálepek) s umělcem nebo názvem skladby.

Lip Sync Live

„Zároveň jsme rozšířili Lip Sync Live na všechny profily v mnoha zemích po celém světě. Tuto funkci také otvíráme dalším umělcům a tvůrcům jejím rozšířením do Pages, čímž získají více možností, jak se propojovat s fanoušky,“ uvedla společnost na svém blogu s tím, že do Lip Sync Live zároveň přidává text písniček, čímž se z něj v podstatě stává karaoke.

Další novinkou související s hudbou pak je možnost přidávat písničky (které aktuálně posloucháte nebo ty nejoblíbenější) do nově vznikající sekce v profilech uživatelů. „Nemůžeme se dočkat, až uvidíme všechny způsoby, jak kreativně lidé po celém světě tyto funkce využijí,“ dodal Facebook.

Total
1
Shares
Další články