“F this job!” aneb další zábavný průšvih na sociálních sítích

Záměna osobního účtu na Twitteru či Facebooku za firemní není nic tak neobvyklého – vlastně se to může stát úplně snadno. Jenže i takový “drobný” přešlap může stát člověka práci v agentuře, agenturu práci pro klienta a klienta klidné spaní. Internetu totiž stačí pár minut, aby se z něčeho podobného stala senzace.

Přestože byl pozoruhodně osobní příspěvek od státu Montana brzy smazán, velice rychle ho zvěčnili například uživatelé Twitteru a své vlákno si vysloužil také na Redditu. V tomhle případě nám může být alespoň útěchou, že autorka tohohle příspěvku zjevně chtěla s prací seknout tak jako tak:

Agentura MercuryCSC už vydala prohlášení, podle kterého již nedisponuje právy ke správě facebookové stránky Montany a v současnosti řeší další postup. My vidíme na celé situaci dva problémy. Za prvé – když vás živí sociální sítě, měli byste rozhodně mít víc rozumu, než nadávat na svou práci na Facebooku, a to i kdyby šlo jen o osobní profil. Za druhé – kdy už se konečně objeví firma či instituce, která dokáže podobný přehmat využít i trochu kreativně, vytřískat z něj něco pozitivního a zachovat se lidsky, ne jako korporace?

Mimochodem, vzpomínáte si ještě na tenhle?

Via AW

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Anonymous chtějí 5. listopadu odstavit Zyngu i Facebook

Hackerské uskupení Anonymous se znelíbil plán Zyngy propouštět, a tak se na herní společnost cíleně zaměřilo. Díky tomu prý získalo mimo jiné dokumenty, podle kterých Zynga hodlá převést vývoj svých her do třetího světa. A to se Anonymous líbí ještě méně, proto hrozí zveřejněním kódu jejích her.