Druhý ročník Babel Camp proběhne 6. září v brněnské Flédě

Stejně jako loni, i letos v brněnském klubu Fléda proběhne Babel Camp, záříjové setkání social media profesionálů i nadšenců. A stejně jako loni to i letos bude velké, skvělé, a určitě byste neměli chybět. My rozhodně nebudeme.

Fléda se pro účastníky druhého Babel Campu otevře v sobotu 6. září dopoledne. Začátek akce je naplánován už na půl desátou (“aby se v 10 opravdu začalo,” jak říká Adam Zbiejczuk). A den otevřou právě Tyinternety. Jak? Na to se přijďte kouknout sami.

Během dne vystoupí celá řada řečníků, jejichž seznam lze najít na domovské stránce Babel Campu. Za zmínku rozhodně stojí třeba Josef Šlerka, ze studií nových médií Univerzity Karlovy, Peter Podolinský, z irské centrály Facebooku, Michal Pastier ze slovenské Zaraguzy nebo Michael Kamleitner, zakladatel Die Socialisten, rakouského preferovaného marketingového developera Facebooku. Za zhlédnutí ale samozřejmě stojí všichni vystupující řečníci. Moderovat bude dvojice Belinda Filippelli, šéfka Goviral.cz a spoluzakladatelka Outbounding.org, a Nick Bolkvadze, social media guy na Angloamerické vysoké škole v Praze.

Nejlepší workshopy, nejlepší jídlo

Přednášky doplní praktické workshopy, na kterých potkáte třeba social media maniaka Jendu Perlu, facebookového specialistu Slevomatu Zdeňka Lince, právníka a účetního Michala Hanycha a mnoho dalších. Registrace na workshopy bude spuštěna zhruba týden před konáním akce.

Stejně jako loni budou organizátoři všechny přednášky nahrávat a po akci je umístí na web. Sledovat vše na místě ale bude mít pár výhod. Mezi ně rozhodně třeba chystané gastro-orgie. Organizátoři se rozhodli zajistit catering od těch nejlepších týmů z letošního Brno Street Food Festivalu. A chybět nebude ani afterparty.

Pokud by pro vás tohle všechno bylo málo, vězte, že účastnit se budeme i my. Nové vedení TyInternety.cz, šéfredaktor Pavel Cyprich i nový majitel Martin Kudera, se na akci rozhodně objeví. Nejen to, ale také budou dělat rozhovory, reportáže a především oslovovat talenty ke vzájemné spolupráci.

Babel Camp letos sice jako novinku zavádí lístky, cena je ale jen symbolických 111,- Kč (4€). Lístky by měly zajistit, aby omezený prostor pojal všechny ty, kdo o účast mají doopravdy zájem a na akci skutečně dorazí. Návštěvníků se tentokrát očekává ještě víc než loni, klubu by se ale všichni měli bez problémů vejít.

Loňský Babel Camp 2013 přitáhl na 250 návštěvníků a atmosféra i hodnocení účastníků byly skvělé. Kvalitu akce si nakonec sami můžete ověřit na záznamech loňských přednášek.

Total
0
Shares
Další články