Dropico: jednoduše sdílejte fotky v sociálních sítích

Lahůdka pro aktivní internetové fotografy a sdíleče dovoluje pouhým přetažením sdílet fotky v řadě sociálních sítí. Konečně můžete ukázat fotky z párty snadno úplně všem…

Přiznáváme, že Dropico v nás vzbuzuje smíšené pocity – jde o izraelský startup, který elegantně řeší problém vzrůstajícího počtu míst na internetu, kam uživatelé chtějí vkládat své fotografie. Na druhou stranu už taková služba zavání sklonem k trochu komickému online exibicionismu.

Ostatně, posuďte sami – přihlášením do Dropico se přihlásite do podporovaných služeb (v současnosti Facebook, MySpace, Photobucket, Bebo, Twitter, Flickr a Picasa) mezi nimiž následně můžete sdílet fotky jednoduchým “drag and drop” stylem, tedy přetažením daného obrázku z jedné služby do jiné.

Dropico je v současnosti ve stádiu privátní bety, služba by měla být zpřístupněna veřejnosti ještě během letošního roku. Společnost získala od angel investorů 150 tisíc USD.

Podívejte se na propagační video a sami zhodnoťte, nakolik je potřebná služba, díky níž můžete své fotky rozhodit opravdu všude:

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Rastislav Turek: Ake startupy by som rad videl ja

Jaké vlastnosti a postoje by v ideálním případě měli mít zakladatelé startupů? A jak by měli k podnikání přistupovat? U příležitosti vyhlášení nového kola StartupYardu se vynořilo několik zajímavých příspěvků, které se nad budováním inovativní firmy zamýšlejí. Jeden z těch nejzajímavějších sepsal náš slovenský oblíbenec Rastislav Turek.